قالیبافی خرید و فروش قالی فرش مستقیم بدون واسطه

خرید فروش قالی فرش مستقیم بدون واسطه اینترنت

راهنما 09191073763

درست است که فرش و قالی و گبه و تابلوفرش بافی از کارهای پر برکت و حلال میباشند ، اما اگر بازاریابی مناسبی نکنید و مشتریان خوب و بدرد بخور نداشته باشید بقول مادر بزرگ یکی از دوستان میگفت فایده ای ندارد و فقط عمر و چشم و دست خودت رو میزاری روی این کار !

همسو با اهداف کلی کشور در راستای کارآفرینی و ایجاد فرهنگ و ملزومات اشتغال فرصت را مناسب میدانیم تا در این صفحه وب سایت امکانی را فراهم آوریم تا شما عزیزان که با دست خود از نخها بر روی دار قالی و فرش و گبه و سایر زیباییها را می آفرینید ، بتوانید محصول دست و دل خود را در این قسمت سایت مدریت آسان به نمایش بگذارید تا خریداران مناسب را بطور مستقیم بیابید و انشالله سود پر برکت و بیشتر نسیب گردد .

برای اینکه دستباف شما بصورت اینترنتی ارائه خریداران ایرانی و احتمالا خارجی گردد بهتر است نکات زیر را رعایت کنید :

  •  یکی دو تا عکس خوب با موبایل یا دوربین از فرش و قالی دستباف خود بیاندازید ، از این زاویه یا از اون طرف ، از نزدیک و از دور ..
  • یک متن در مورد قالی یا بافته خود بنویسید ، مثلا اگر مشتری بنزد شما بیاید چه به او میگویید ، همان ها را بنویسید و نگران نباشید اینجا بچه های ما متن را درست و اصلاح میکنند
  • مثلا بنویسید : من این فرش شش متری را در مدت 20  روز کار کرده ام .. نخ آن را از بازار خدمت مثلا آقای محمدی گرمی این مبلغ خریده ام ، رنگهای آن را چون دوست داشتم انتخاب کرده ام یا از روی نقشه بافته ام .. و اینکه حدود ده سال است که به حرفه بافت قالی ریزبافت مشغولم و استادم فلانی بوده است ..
  • در نوشتن متن هر چه میخواهید بنویسید ، نمونه بالا فقط یک مثال بود و شما میتوانید هر چه دوست دارید مرتبط با قالی بافی و مخصوصا آن قالی که عکسش را میفرستید بنویسید .
  • عکس ها و نوشته در مورد قالی و فرش و توضیحات آسان را میتوانید هم ایمیل کنید و هم تلگرام کنید ، فرقی نمیکند و بعدش بچه های ما عکس و مطالب رو ویرایش میکنند و روی سایت میگذارند .

تماس 09191073763

خریداران محترم قالی و فرش دست باف بطور مستقیم و بدون واسطه

در این پایگاه اینترنتی شما قالی و یا فرش دست باف هموطنان عزیز ایرانی را مشاهده میفرمایید ، تابلو فرش دستباف ابریشم ، انواع قالی و فرش ریز بافت ، فرش تبریز ، قالی کاشان و تهران و سایر شهر ها و روستاهای ایران عزیز . با توجه به تصاویر از انواع قالی و فرش در پایین این صفحه که با دست خود کارگران و استادکاران بافته شده نمونه مورد نظر خود را به ما اطلاع دهید . سپس با سازنده یعنی قالیباف مورد نظر مستقیا صحبت خواهید کرد .

در صورت توافق دو طرف ، شما خریدار محترم مبلغ توافقی را به حساب سایت به عنوان ودیعه واریز مینمایید . دوست عزیز بافنده قالی را توسط پست به شما ارسال مینماید و همیکنه شما اعلام کنید قالی همانی است که توافق شده مبلغ موزد توافق به حساب دوست عزیز قالی باف پرداخت میشود .

اما اگر به هر دلیلی موضوع شفاف نبود و یا آن قالی اشتباه بوده و یا گفته ها در مورد فرش و قالی نادرست بوده ، شما خریدار محترم مجددا قالی را به بافنده پست و مرجوع مینمایید ، در اینجا تنها مبلغ پست دو طرف قالی از شما خریدار عزیز کسر خواهد شد .

البته جناب خریدار ایرانی یا خارجی لطفا حق بدهید از طرفی همین هزینه پست ناقابل برای کارگران قالی و بافنده ها در خانه و یا در فلان روستا حقیقتا سنگین است و از طرفی فرض مثبت بر آن است که انشالله همیشه معامله انجام شود و بافنده عزیز سعی بر آن خواهد داشت تا اطلاعات فرش دستباف خود را بدرستی انتقال دهد تا معامله انجام گیرد . و این قوانین کوچک همانطور که میدانید در اینترنت مد شده است تا جلوی اسپم را که دور از شما همان مزاحم ها هستند گرفته شود .

خوب پس از این همه صحبت ، امیدوارم در این قسمت باصطلاح خرید و فروش آنالاین اینترنتی قالی و فرش دست باف بتوانید واقعا موارد خوب و ارزشمندی بیابید و در گروه دوستان ما قرار بگیرید ، با آرزوی توفیق و برکت روز افزون .

تماس 09191073763فرش دستباف چله ابریشم سنندج اینترنتی

 فرش دستباف نو بامشخصات: نقشه: جقه سنندج .حاشیه زری. چله ابریشم :(تاروپود ابریشم)یک پود. نخ :کرک سه لا . 10 رنگ رنگ نخ : صد در صد گیاهی. عرض :1/57 طول :2/20 1010گره*1500رج  من یه بافنده فرشم که از 9 سالگی کنار مادرم مشغول بافتن فرش بودم تابستون ها کمش یه 12 متری تموم میکردیم . اما اخرای تابستون فقط ...ادامه مطلب

به تنمون میموند و هیچ ... بعد از تحصیلات دانشگاهی موفق به گرفتن لیسانس شدم اما فقط تونستم 4سال قراردادی سرکار باشم بعد به سرم زد یه فرش ببافم که این فرش و با وسواس و سرمایه خودم بافتم اما چون خیلی کارم و دوس دارم و میدونم خیلی مرتب و بی عیب شده دوس دارم یه جوری که ارزششه به فروش برسه.و بدم به کسی که قدر کار دست و بدونه.  کردستان ایران از نظر قالیبافی دارای دو قطب سنندج و بیجار است. قالیبافی و پیشرفت ان در سنندج را تا حد زیادی باید مرهون خوانینی بود که در سده های قبل در انجا حکومت میکرده اند واز این هنر و سایر هنرها حمایت می کرده اند. بنابراین برای ان میتوان سابقه ای بیش از یک قرن در نظر گرفت. طرحهای رایج : طرح ماهی درهم عمده ترین طرح مورد استفاده قالی سنندج میباشد.هرچند که این تنوع در گذشته بسیار بیشتر میباشد. طرحهای بته جقه : که جقه های کردستان با بته جقه های مناطق دیگر چون کرمان؛قم و... تفاوت دارد مثل: جقه چارکی؛ جقه توپی؛جقه بادامی و ...؛طرح گل فرنگ؛گل وبلبل و میرزا علی و گل وکیلی و.... اما این تنوع در حال حاضر بسیار کاهش یافته ماهی سنه از نقشه های رایج سنندج است. این مطالب رو فقط جهت داشتن پیش زمینه ای درباره فرش سنندج بیان کردم . من هم دختری متولد سنندج که در همون بچگی با دار قالی اشنا بودم ازهمان 9 سالگی با اسرار و التماس بافندگی رو از مادبزرگم یاد گرفتم و گره ها را یکی یکی با دستهای کوچکم میبافتم و از همان جا بود که یار ورفیق من یه بافنده فرشم که از 9 سالگی کنار مادرم مشغول بافتن فرش بودم تابستون ها کمش یه 12 متری تموم میکردیم . اما اخرای