no_cache از کجا شروع کنیم – آموزش تصویری کارآفرینی آسان | مديريت موفقيت

از کجا شروع کنیم – آموزش تصویری کارآفرینی آسان

از كجا شروع كنم ؟ آموزش كارآفريني صدا و سيما

راهنما 09903337056

سری آموزشهای فوق العاده از کجا شروع کنیم ؟

همگام با پیشرفت های اقتصادی و سیاسی صدا و سیما بر آن شده است تا دست به تولید سری ویدیو های آموزشی از کجا شروع کنیم زده  و در تولید آن نهایت دقت را اعمال داشته است. از کجا شروع کنیم به تو هموطن نشان میدهد که چه راه هایی برای احداث یک کسب و کار نه چندان بزرگ و نیز حلال خدا پسند وجود دارد . از تولید کالای خواب گرفته تا تولیدات صنعتی و الکتریکی و یا دام پروری و کشاورزی .

همانظور که در این ویدیو های از از کجا شروع کنم خواهید دید یک گروه حرفه ای تولید از سازمان صدا و سیما در هر برنامه به سراغ یک فرد یا گروه  میرود تا حقیقتا از نزدیک و بطور واقعی و نه از سر شعار و از راه دور ، با راه کارها و طرفند های آن شغل یا حرفه و یا آشنایی عملی و تئوری پیدا کرده و سپس بعد از تدوین آن و جمع جور کردن چندین ساعت فیلم برداری و خلاصه کردن آن در حجم چند دقیقه براستی جادویی که من سالها به دنبالش در مجلات بودم را ارائه میکنند.

پس تماشای یک و یا چند ویدیو از کجا شروع کنم متوجه خواهید شد که چقدر فرصت شغلی برایتان وجود دارد که خود و خانواده و بسیاری اطرافیانتان را حمایت و دگرگون کنید . گاهی با ده میلیون سرمایه میتوانید یک کارآفرین و پول ساز موفق شوید . گاهی با بیست میلیون سرمایه و خلاصه از کارآفرینی در باغ انگور دور از هیاهوی شهر گرفته تا کار با دوربین های مداربسته و مواد شیمیایی و کارگاه تولید مبلمان اداری ، راه اندازی کیترینگ و آشپزخانه ، برای طیف وسیعی از علایق و نیز میزان سرمایه های متفاوت به مقدار وفور نعمت و بسادگی کار و روزی حلال در اختیارتان است.

وب سایت مدریت آسان بر آن است تا با توجه به کمبود فرصت مطالعه در این روزگاران ، جزوه های خلاصه شده نکات کاربردی و کارشناسی در زمینه های مختلف کسب و کار و ارتقاء توانایی هایی مانند هوش آی کیو ، هوش ایی کیو ، ام بی ای به زبان ساده یعنی همان مدیریت کسب و کار و بسیاری دیگر را تهیه و با بهای مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهد . برای خرید و دانلود جزوه اول کارآفرین ی-جزوه-اول-تکنیک-های-لول-یک/">تکنیک ها و نگرش کارآفرینی لطفا به این صفحه مراجعه نمایید .

شما عزیزان میتوانید بارها برنامه تلویزیونی از کجا شروع کنم را روی همین سایت پیگیری کنید و برای دانلود برنامه از کجا شروع کنم شبکه یک میتوایند به آدرس کانال simple_mba در وبسایت آپارات رفته و آرشیو برنامه از کجا شروع کنم را در آنجا دانلود کنید . موفقیت دور از دسترس نیست اما باید گام اول را بردارید .

از کجا شروع کنم شبکه یک سایت برنامه از کجا شروع کنم سایت از کجا شروع کنم دانلود برنامه از کجا شروع کنیم شبکه یک سایت برنامه از کجا شروع کنیم