روانشناسی موفقیت

روانشناسی موفقیت روانشناسی ثروت

راهنما 09191073763

موفقیت چیست و چگونه بدست می آید

روانشاسی موفقیت در زمره  پرطرفدارترین رشته هایی است که امروزه در اینترنت جستجو میگردد. چرا که اکنون برخلاف گذشته افراد میدانند موفقیت تنها با تلاش و سعی بسیار نیست که حاصل شود. بلکه مجموعه ای از نکات و اطلاعات و باورهاست که با ترتیب و مقادیر نسبی خاصی باید آموخته و البته به کار گرفته شوند.

از این میان به برخی فاکتور های روانشاسی موفقیت و ثروت اشاره میناییم و برای درک جامع اطلاعات میتوانید به صفحات درونی وبسایت simple-mba.ir مراجعه نمایید.

  • هدف شفاف و واضح

 تقریبا تمام روانشناسان موفقیت مدرن بر این باورند داشتن یک هدف و یا ایده  واضح  کلید اصلی موفقیت و ثروت میباشد. یعنی هر چه میتوانید بطور دقیق تر و خلاصه تر ایده خود را در یک یا چند جمله اولیه بیان کنید.

  • باور و چرایی کافی برای ادامه راه

همانطور که میدانید باورهای شما دنیای شما را میسازند ، پس برای رسیدن به اهداف و رویاهای خود حتما میبایست یا هدف خود را مطابق با دنیای باور های خود انتخاب کنید و بسازید و یا باورهای خود را آنقدر بکاوید و تغییر دهید تا تمام قلب و روح شما همسو و مطابق با اهداف شما گردند و نه مخالف.

  • مدیریت آسان

و در ادامه مدیریت. توجه کنید منظور از مدیریت  ریاست نیست یعنی چیزی که اکثرا آنرا اشتباه میکنند. اشخاص در گذشته در محیط خانواده و مدرسه با پذیرش مسئولیت های کوچک رفته رفته با مدیریت آشنا میشدند. امروزه با گذراندن دوره های کوتاه مدت افراد میتوانند براحتی با مفاهیم مختلفت مدیریت کسب و کار، مدیریت احساسات و تصمیمات، و بسیاری دیگر آشنا شوند . میتوان گفت تفاوت نهایی انسانهای موفق و ثروتمند با سایرین در همین مدیریت آسان است ، مدیریت عواطف و احساسات ، مدیریت منابع ، مدیریت منابع  ، تا آنجا که باور کنید برخی از این آقایان و خانم های موفق و ثروتمند حتی شانس های خود را مدیریت میکنند!

با آروزی توقیق روز افزون شهرام محسنیملک تجاری مسکونی زیر قیمت قائمشهر

کد-محصول x1092

ملک مورد نظر در منظقه خوب شهر در ضلع شمالی میدان امام واقع شده است ، قیمت تجاری در دور میدان متری 50 میلیون میباشد که البته بخاطر بدهی بانکی ، با رضایت دل به شما زیر قیمت میدهیم .. دو باب مغازه 118 + 64 متر و زیر زمین تجاری 198 متر و همچنین طبقه دوم 252 متر مسکونی ...ادامه مطلب

بعلاوه زمین 500 متری در ادامه پشت . تجاری 118 + 64 متر مغازه زیر زمین تجاری 198 متر مسکونی طبقه دوم 252 متر زمین پشت 500 متر قیمت فوری و کاملا زیر قیمت منطقه   البته میتوانید تمام یا بخشی از ملک را خریداری کنید و نیز بصورت مشارکت در ساخت هم میتوان چندین طبقه بالا و نیز چند طبقه زیر زمین ساخت و ساز کرد .. بدهی به بانک حدود چهار میلیارد میباشد یعنی دست کم با پرداخت چهار میلیارد بصورت قرارداد بانکی در محضر میتوانید بخشی از ملک را با قیمت کاملا عالی سرمایه گذاری نمایید .. و یا برای خرید کامل ملک حدود ده میلیارد سرمایه گذاری نمایید .. نا گفته نماند فقط قیمت روز تجاری این ملک به قیمت دور میدان امام پانزده میلیارد میشود ! گفتنی است این ملک در میدان امام شهر قائمشهر واقع میباشد .. منبع تماس 09191073763