روانشناسی موفقیت

روانشناسی موفقیت روانشناسی ثروت

راهنما 09903337056

موفقیت چیست و چگونه بدست می آید

روانشاسی موفقیت در زمره  پرطرفدارترین رشته هایی است که امروزه در اینترنت جستجو میگردد. چرا که اکنون برخلاف گذشته افراد میدانند موفقیت تنها با تلاش و سعی بسیار نیست که حاصل شود. بلکه مجموعه ای از نکات و اطلاعات و باورهاست که با ترتیب و مقادیر نسبی خاصی باید آموخته و البته به کار گرفته شوند.

از این میان به برخی فاکتور های روانشاسی موفقیت و ثروت اشاره میناییم و برای درک جامع اطلاعات میتوانید به صفحات درونی وبسایت simple-mba.ir مراجعه نمایید.

  • هدف شفاف و واضح

 تقریبا تمام روانشناسان موفقیت مدرن بر این باورند داشتن یک هدف و یا ایده  واضح  کلید اصلی موفقیت و ثروت میباشد. یعنی هر چه میتوانید بطور دقیق تر و خلاصه تر ایده خود را در یک یا چند جمله اولیه بیان کنید.

  • باور و چرایی کافی برای ادامه راه

همانطور که میدانید باورهای شما دنیای شما را میسازند ، پس برای رسیدن به اهداف و رویاهای خود حتما میبایست یا هدف خود را مطابق با دنیای باور های خود انتخاب کنید و بسازید و یا باورهای خود را آنقدر بکاوید و تغییر دهید تا تمام قلب و روح شما همسو و مطابق با اهداف شما گردند و نه مخالف.

  • مدیریت آسان

و در ادامه مدیریت. توجه کنید منظور از مدیریت  ریاست نیست یعنی چیزی که اکثرا آنرا اشتباه میکنند. اشخاص در گذشته در محیط خانواده و مدرسه با پذیرش مسئولیت های کوچک رفته رفته با مدیریت آشنا میشدند. امروزه با گذراندن دوره های کوتاه مدت افراد میتوانند براحتی با مفاهیم مختلفت مدیریت کسب و کار، مدیریت احساسات و تصمیمات، و بسیاری دیگر آشنا شوند . میتوان گفت تفاوت نهایی انسانهای موفق و ثروتمند با سایرین در همین مدیریت آسان است ، مدیریت عواطف و احساسات ، مدیریت منابع ، مدیریت منابع  ، تا آنجا که باور کنید برخی از این آقایان و خانم های موفق و ثروتمند حتی شانس های خود را مدیریت میکنند!

با آروزی توقیق روز افزون شهرام محسنیسرگذشت انسانهای موفق - شرح حال و بیوگرافی

بیوگرافی میلیادر های ایرانی و ثروتمندان جهان - الگوبرداری از انسانهای موفق از طریق مطالعه سرگذشت آنها در وب سایت مدیریت آسان موفقیت .. .. سرگذشت و شرح حال انسانهای موفق و ثروتمند بررسی و مطالعه در شرح حال و زندگی نامه افراد ثروتمند و موفق به شما این باور را میدهد تا در ناخودآگاه خود حس کنید شما هم ...ادامه مطلب

هم میتوانید! انسانهای موفق در طول دوران عموما سخت کوش بوده اند، البته این بدان معنی نیست که بدون تلاش زیاد موفقیت امکان پذیر نیست. الگو برداری از طرز فکر و باور های انسان های موفق و ثروتمند موضوعیست که از طریق ناخودآگاه شما بطور اتوماتیک انجام میدهد و از کنترل شما خارج است. گاهی الگوبرداری از روش کار و افکار افراد موفق و ثروتمند از طریق همجواری و دوستی و یا شاگردی آنان انجام میگیرد و بسیاری موارد در دنیای امروز از طریق همین مطالعاتی که هم اکنون شما مشغول آن هستید شکل میپذیرد. در این بخش سایت مدیریت آسان موفقیت سرگذشت و شرح حال فعالیت ها و نگرش انسان های ثروتمند و کارآفرین و موفق در اختار شما قرار میگیرد تا بتوانید با مطالعه این اطلاعات باورهای خود را تقویت نموده و با قدرت و سرعت مناسب بسوی اهداف ثروت و خوشبختی خود حرکت کنید.

اساتید آموزش موفقیت و ثروت

.. اساتید روانشناسی ثروت و موفقیت شاید برخی از شما هنوز بیاد داشته باشید سالهای دور با خواندن کتاب آیین دوست یابی وارد دنیای جدیدی از ارتباطات میشدیم. بعد احتمالا آنتونی رابینز و کاترین پاندر و ترجمه هایی از خانم گیتی خوش دل که مثلا از دولت عشق کافی بود تا شما رو واقعا به هر آنچه میخواستید برسونه. بیاد ...ادامه مطلب

برسونه. بیاد دارم دور اول کلاسهای دکتر حورایی رو گذروندم و برای دور دوم پول کافی نداشتم و نتونستم ادامه بدم. مثل حالا این همه منابع اینترنتی و کتاب و قیلم و این تعداد استاد ایرانی با کارآیی مناسب وجود نداشت.   امروزه تقریبا در هر سایت و یا سی دی و فیلم براحتی میشه از استادان محمود معظمی ،  حلت ، سلماسی، جاوید ، هلاکویی ، عباس منش ، ماهان تیموری ، پاکذات و بسیاری دیگر اطلاعات کاربردی در زمینه موفقیت و کسب ثروت بدست آورد . بنا بر کاربرد خود میتوانید از یک استاد انگیزشی واستاد آموزشی خاص ایده و مدل بگیرید و یا ترکیبی از اطلاعات اساتید آموزشی موفقیت و ثروت کار کنید. در این وبسایت سعی بر آن شده تا با معرقی و توضیحات سبکهای استادانی مانند آنتونی رابینز و برایان تریسی و سایر بزرگان تدریس موفقیت و ثروت ، به شما عزیزان نقشه ذهنی مناسبی برای پیشرفت در مسیر درست ارائه دهیم. مدیریت توانایی های فردی ، مدیریت کسب و کار ، تمرین برای تشخیص بهتر جهت تصمیم گیری مناسب و بهنگام ؛ مارکتینگ و فروش و بازاریابی بخشی از خدمات در وب سایت مدیریت آسان simple mba میباشند.