no_cache چگونه برای کسب و کار خود تبلیغ خوب و مناسب کنیم | مديريت موفقيت

چگونه برای کسب و کار خود تبلیغ خوب و مناسب کنیم

تبلیغات خوب و موثر در مدیریت کسب و کار موفق

راهنما 09903337056

چگونه برای کسب و کار و شغل خود تبلیغ خوب و موثر کنیم

همانطور که در جزوه مدیریت کسب کار گفته ایم یک کارآفرین موفق تنها از راه کیفیت خوب محصول خود به موفقیت و ثروت نمیرسد . چرا که امروزه تبلیغات میتوانند محصولات با کیفیت معمولی را از محصول با کیفیت مرغوب شما بهتر جلوه دهند و فروش شما را به کم تر از لیاقت محصولتان برسانند .

یک تبلیغ خوب چه نکاتی باید داشته باشد ؟

برای تهیه یک تبلیغ خوب و مناسب که بقول معروف پول خودش را در بیاورد ، باید هم از کلمات و یا جمله و در صورت امکان هم از تصویر یا عکس استفاده کنید . ابتدا چند جمله بنویسید که هر یک بطور جداگانه ممکن است در تبلیغات شما جای گیرد . از میان آنها جمله ای ار انتخاب کنید که بطور خلاصه مفهوم و منظور را القا میکند یعنی نیازی چندانی نیست تا بیننده تفکر کند تا منظور شما را درک کند . اگر منظور قیمت پایین کالا یا خدمت است فورا متوجه شود ، اگر منظور کیفیت و یا راحتی در دست رس بودن است همینطور و غیره ..

شاید یکی از مهمترین نکاتی که در کلمات و جمله ها میتوان در نظر گرفت القای حس منفی و نوعی ترس از نخریدن کالا و سرویس شماست ! مثلا با  خرید پالتوی ما از سرما خوردگی در زمستان دوری کنید .. امروزه بخاطر تغذیه نامناسب بسیاری مردان دچار ناباروری میشوند ، با استفاده از مکمل غذایی ما این بیماری را دور برانید .. اکنون نسبت به کسب کار تجاری و یا مشاغل خانگی خود سعی کنید چند جمله که ایجاد حس منفی میکند و کالا و خدمات شما آنها را نجات میدهد را برای تمرین بنویسید .

از دیگر نکات جملات تبلیغی میتواند ارائه آمار و ارقام باشد ، مثلا در سال گذشته آمار طلاق هفتاد در صد بوده است ، با مشاوره قبل از ازدواج در نزد ما این احتمال را کاهش دهید .. تنها پنج درصد مردم به رویاها و ثروت و خوشبختی که خود میخواسته اند دست یافته اند ، با استفاده از جزوه های قدرت مند قانون جذب در سایت همانند آن دسته از انسانها خوشبخت و ثروت مند باشید ..

شاید تصویر خود بتنهایی مهم ترین عامل موثر در تبلیغات باشد ، تحقیقات نشان داده که تصویر انسان نسبت به سایر تصاویر و عکس ها در تبلیغات ارجحیت دارد . مثلا تصویر صورت انسان ، دست و یا پای انسان میتواند بطور اتوماتیک نظر بیننده را بخود جلب کند ، تا نسبت به تصویر مثلا یک ماشین و گل و غیره .. در نتیجه در صورت امکان در تبلیغات خود طوری هماهنگ کنید که به نوعی تصویر انسان نیز در آن گنجانده شود .

با ما باشید تا سایت مدریت آسان موفقیت شاهد مطالب کاربردی فوق العاده دیگری در زمینه مدیریت کسب کار و کارآفرینی باشید . اکنون برای خرید کتباچه مدیریت کسب و کار ام بی ای به زبان ساده لطفا به این صفحه مراجعه نمایید .