راز تبسم چهره ما و ارتعاشات به جهان هستی

راهنما 09903337056

راز تبسم چهره ما و ارتعاشات به جهان هستی - محمد افلاکی

این قسمت میخواهم در مورد اخم کردن و اینکه اعصاب ندارم و مشکلات دارن دیوونم میکنن کمی صحبت کنم . اگر بخاطر تمام مشکلات زندگی داری اخم میکنی و یا اینکه حالا برخی مردم حتی مشکل هم که ندارند عادت دارند اخم کنند ، بگذارید برایتان بیشتر بگویم . همانطور که میدانید قانون جهان هستی بر مبنای ارتعاشات میباشد . حال اگر میخواهی بدانی که چه ارتعاشی تو اکنون به جهان هستی میدهی به چهره ات توجه کن . اگر در حال شادی و لبخند هستی پس تو به جهان هستی هم در حال ارسال ارتعاشات شاد و خندان هستی . در مقابل اگر عبوس و اخمو هستی پس دقیقا حالتی رو داری که ارتعاش منفی به جهان هستی ارسال میکنی .

دقیقا سیگنال تو از بدن تو از ذهن تو در حال ارسال به جهان هستی بوده و جهان هستی آن را دریافت و درک میکند . برای مثال فرض کنید میرویم بازار برای خرید . یک فروشنده خیلی شاداب با لبخند و فروشنده دیگر اخمو و بی حوصله ، اکنون شما مایلید از کدام یک خرید کنید ؟ بله مطمئنا فروشنده شاداب با لبخند ارتباط بهتری با مردم دارد و چون خرید اکثرا یک کار احساسی است به سمت فروشنده بی حوصله و اخمو نمیریم . جهان هستی هم همینطور است ، در واقع هم در حال خرید و فروش هستیم و جهان هستی به ما مینگرد و میگوید اگر او اخمو و بی حوصله است چه خریدار باشد و چه فروشنده چندان با او ارتباط نگرفته و اگر هم داد ستدی کند بیشتر منفی ها را میفرستد مانند فقر و بیماری .

اگر اهل غم و اخم بودی و صورت تو چین و چروک های اخم افسردگی دارد ، باید کاری کنی و مدل صورتت را با ژست های خندان تر و تبسم کم کم درست کنی . گفته اند زیبایی و شادابی در جوانی خوب است  اما زیبایی و شادابی در پیری یک هنر است . چون فردی که در سن بالا صورت خود را سالم نگه داشته و در گذشته با اخم و عبوس بودن چهره را خدشه دار نکرده همان فردیست که به جهان هستی ارتعاشات مثبت ارسال کرده . پس من و شما اگر بخاطر هر مشکلی چهره در هم بکشیم و راز صورت خودمون را عبوس با چروکهای اخم کنیم حتما در سن بالاتر هم چهره ای ناخوشایند خواهیم داشت .

اکنون یک آینه بردار و به خودت در آینه بنگر اگر شادابی و با لبخند دم شما گرم و بسیار عالی ، شما در ارسال انرژی مثبت به جهان هستی و به خواسته ها و ثروت و آرامش خود خواهی رسید و منتظر روزهای عالی باش چون اتفاقات بسیار خوب برایت پیش می آید . در واقع ما بیشتر وقتی غمگین و اخمو میشویم که اسیر افکار منفی خودمان گردیم و بگوییم نمیتوانم و نمیشود و غیره . من و تو که خدا رو داریم و اشرف مخلوقات هستیم و خداوند روح خود را در ما دمیده دیگر براستی غم و اخم برای ما مفهومی ندارد و باید شاد باشیم و شادی را در خود تمرین کنیم .

به گفته مولا علی (ع) مومن شادیش در چهره اش است و اگر هم غمی دارد در درون خود میباشد . ما که به مولا علی اطمینان داریم از این تکنیک استفاده کنیم و با چهره ای متبسم به دیگران و تمام جهان هستی انرژی و ارتعاشات مثبت ارسال کنیم . دوست عزیز اسیر افکار منفی و غم و اخم نشو و آنقدر شادی را تمرین کن که دیگران بگویند تو انگار از بهشت آمدی که اینقدر انرژی مثبت داری . ما که خلیفه خدا در روی زمین هستیم باید حس کنیم شادی و شاد کردن دیگران و انرژی مثبت کار ماست و وظیفه ماست و مگر کاری بهتر از این هم داریم ؟

پس شادی را تمرین کن و ارتعاشات شاد و مثبت ارسال کن تا ببینی جهان هستی هم میگوید تو اسحقاق بهترین ها را داری و تو مانند همان کاسب خوش اخلاق هستی و با تو بسیار ارتباط میگیرد . چون اگر در این بازار هستی یک کاسب و  فروشنده اخمو و عبوس باشیم چیزی نصیب ما نخواهد شد . از امروز چهره رو عوض کنیم به غم فرمان عقب گرد بدهیم ، ای غم از اینجا برو !

شاد و پر انرژی باشید محمد افلاکی

وبسایت مدیریت موفقیت با تهیه جزوه های کاربردی و خلاصه شده مفید ، به شما که فرصت های مطالعه زیادی ندارید امکان دسترسی به اطلاعات خلاصه شده و کاربردی در زمینه های گوناگون تکنیک های موفقیت ارائه مینماید . برای خرید جزوه تحقیقی و خلاصه شده کاربردی قانون جذب روی این لینک بروید .