no_cache اسپیرولینا لاغری به همراه زیبایی پوست و مو | مديريت موفقيت

اسپیرولینا لاغری به همراه زیبایی پوست و مو

اسپیرولینا لاغری ویتامین مغذی سوخت و ساز

راهنما 09903337056

افراد به دلایل مختلفی چاغ می شوند ، به دلیل پرخوری  ، بی تحرکی ، سرعت بالای غذا خوردن ، عملکرد نامعتعادل غده تیروئید ، کمبود مواد مغذی لازم در بدن نیز چاغ می شوند . شما را با اسپیرولینا لاغری یعنی یکی از بهترین راه های لاغری در عین سلامت معرفی میکنیم ، البته همانطور که احتمال شنیده اید خواص اسپیرلینا این گیاه باکتری محدود به لاغری نمیگردد .

در حال حاضر رژیم لاغری یکی از سخت ترین کارها می باشد که فرد برای داشتن اندامی زیبا و متناسب از خوردن غذا صرف نظر کرده و غذایش را کاهش داده و رژیم های مختلفی را وارد برنامه زندگی اش می کند . برخی افراد به سراغ ورزش رفته برخی هم  غذایشان را کاهش داده  و برخی مواد غذایی را از برنامه غذاییشان حذف می کنند .

 هر کدام سختی ها و مشکلات خودش را دارد . بسیاری ورزش کردن در لاغری آنها تاثیر چندانی نداشته و خیلی سخت و دیر وزن کم می کنند و برخی هم که از مواد غذاییشان کاسته و یا حذف کرده اند نیز دچار ریزش مو و پیری پوست شده . از طرفی نخوردن غذا ها و خوراکی هایی که دوست دارند و گرسنگی برای آنها بسیار سخت بوده و مجبور هستند یکی از لذت بخش ترین قسمت زندگی ، که غذا و خوراکی خوردن است را کنار بگذارند تا به اندام مورد علاقه خود یا به وزن متعادل برسند . که اکثرا بعد از یک مدت این وزن باز می گردد و حتی بعد از رژیم دچار ضعف و ناتوانی یا بیماری های مختلف دیگر می شوند.

 اسپیرولینا لاغری بدون ضرر :

اما راهی وجود دارد که هر کسی با هر نوع سیستم بدنی به راحتی و بدون حذف مواد غذایی و بدون هیچ افتادگی و کدر شدن پوست و ریزش مو بتواند لاغر شود و در همین حال نه تنها زیبایی پوست و موی خود را از دست نمی دهد بلکه علاوه بر لاغر شدن بدون ورزش و حذف مواد غذایی روز به روز به شفافیت و جوانی پوست و براق شدن و استحکام موی آنها افزوده شود.

 در واقع اسپرولینا تمام این مشکلات را برطرف کرده است . اسپرولینا نه تنها به زیبایی پوست و مو ولاغری کمک کرده بلکه هزاران خواص دیگر نیز دارد که باعث سلامتی بدن و جوان بودن و انرژی بیشتر می شود اسپرولینا افسردگی و سرطان را نیز از بین می برد ، بواقع در مدیریت مشاغل داشتن انرژی و حال و حوصله نقش بسیار مهمی ایفا میکند .

اسپرولینا چگونه به کاهش وزن و زیبایی پوست و مو کمک می کند ؟

اسپرولینا یک ماده غذایی است که سرشار از پروتئین ، تریپتوفان ، بتاکاروتن ، ید ، ویتامین  B1 , B2 ,B3 , B5, B12 ، مواد  معدنی و حاوی عامل آنتی اکسیدانی است .

افرادی که ورزش می کنند و دیر لاغر می شوند و تاثیر لاغری بر روی آنها کم است به دلیل اختلال در بخشی از بدن می باشد که اسپرولینا نیز به دلیل داشتن ید و آنتی اکسیدانی باعث تعادل سیستم بدن و تعادل در غدد تیروئید شده و به افزایش سوخت و ساز بدن کمک می کند . درواقع اسپرولینا نیز برای این دسته از افراد مفید می باشد.

 برخی نیز با حذف یا کاهش مواد غذایی نیز لاغر نشده و هیچ کمکی به کاهش وزن آنها نکرده است افراد به دلیل کمبود مواد غذایی و عدم تعادل در بدن و وجود رادیکال های آزاد تعادل در بدن برهم می خورد که باعث چاقی می شود که اسپرولیینا با وجود پروتئین و انواع ویتامین ها و مواد غذایی باعث کاهش اشتها شده در حالی که مواد مورد نیاز بدن را تامین می کند و بتاکاروتن تریپتوفان باعث افزایش قدرت ، زیبایی و شفافیت پوست و استحکام مو شده .

 اسپرولینا به دلیل از بین بردن رادیکال های آزاد و از بین رفتن کورتیزول و برقراری تعادل انواع غدد در بدن از جمله سروتنین و تیروئید نیز باعث از بین بردن افسردگی و خستگی و کم خونی می شود و هر روز شادی و اعتماد به نفس بیشتری را به شما می بخشد . با اسپرولینا بدون دغدغه و نگرانی ، بدون هیچ استرس و گرسنگی ای خیلی راحت و سریع به بهترین خود تبدیل شوید و همه را متعجب کنید .

اسپرولینا به خصوص برای کسانی که بدن سازی و پرورش اندام کار می کنند بسیار عالی می باشد . اسپرولینا رازی است که باید کشفش کنید.

روش مصرف اسپرولینا برای لاغری و زیبایی پوست و مو :

اسپرولینا جزو مواد غذایی بدون هیچ ضرری و عوارضی است . همانطور که زیاده روی در هر کاری نیز خود مشکل است زیاده روی در مصرف اسپرولینا نیز اشتباه است . بلکه باید به انداره و متناسب با نیاز بدن  استفاده شود . به گفته کارشناسان مقدار استفاده اسپرولینا برای لاغری 3 تا 5 گرم به مدت 1 تا 3 ماه است که بعد از 3 ماه به یک وقفه 15 تا 30 روزه نیاز دارد .

راه های استفاده از اسپرولینا :

اسپرولینا هم به صورت قرص و پودر وجود دارد که شما هم می توانید آن را به صورت قرص مصرف کنید و هم پودر آن را در مواد غذایی خود به کار برید .  اگر می خواهید از اسپرولینا به طور دائم در زول یک سال برای لاغری استفاده کنید برای تعیین مقدار آن به پزشک مراجعه کنید .

 میتوانید جلبک اسپیرولینا را خیلی راحت مانند آکواریوم در منزل کشت و پرورش دهید و هر روز از اسپیرولینای تازه مصرف کنید ، برای خرید و دانلود جزوه کامل آموزشی گام بگام پرروش اسپیرولینا لطفا به لینک مراجعه نمایید .