پرورش و فروش جلبک معرفی یک کسب و کار

جلبک پرورش تولید فروش کشت کار سرمایه کم

راهنما 09191073763

پرورش و کشت جلبک حرفه است که از کار در حیاط منزل گرفته تا کارگاه های بزرگ میتوانند در این رشته نو ظهور شغلی شرکت کنند و سود خوبی ببرند . هم اکنون بخش اعظمی از این محصول هم بصورت خام و هم بصورت فرآوری شده از سایر کشورها به ایران بصورت واردات روانه بازارهای داخلی میگردد .

در مطالبی که بصورت پراکنده ار این صفحه و صفحات زیرین آن آمده سعی برآن است تا دیدگاه مناسبی نسبت په پرورش و تولید و نیز فروش جلبک به شما عزیزان ارائه گردد . اطلاعاتی نظیر اینکه آیا جلبک در داخل خانه و یا حیاط و منزل نیز قابل کشت و بهره برداری است ؟ آیا جلبک ها بیماری های خاصی نیز دارند ؟ آیا همه جلبک ها را میتوان در محیط مسکون عمل آورد و یا فقط انواع و سایز خاصی از جلبکها را میتوان در منزل و محیط مسکونی پرورش و کشت کرد ؟

شما را با روشهای تولید جلبک آشنا مینماییم ، و برخی از روشها نیز بصورت عملی و گام گام تشریح خواهیم کرد ، و انواعی از جلبک مانند اسپیرولینا را که مصرف بیشتری دارند و اینکه چگونه غدای ماهیان و دام و یا حتی انسانها میتوانند باشد به شما معرفی مینماییم . حتی سعی بر آن است که بازار هدف را بطور عملی و ارائه مراکزی که از تولیدات شما استقبال خواهند نمود ، توضیح دهیم .

بطور کلی جلبک ها در روشهای بسیاری قابل کشت و بهره برداری میباشند که از این میان میتوان برخی از رایج ترین ها را نام برد :

  • پرورش جلبک بصورت استخرهای کوچک و بزرگ رو باز
  • پرورش جلبک بصورت سیستم های بسته ، که در واقع با هوای اطراف ارتباط مستقیم ندارند
  • پرورش جلبک بصورت هیبرید و یا ترکیبی
  • پرورش جلبکها بصورت نوع خاصی از تخمیر که نیازی به نور خورشید نداردهد
  • پرورش جلبک بصورت تلفیقی که میتواند مواد زائد را مثلا از آب جذب و آن تصفیه کند
  • پرورش و تولید بصورت روند سیستم دفع که بیشتر مناسب تبدیل به انرژی و سوخت جایگزین میباشد

در نهایت پس از چند روز مطالعه و تست و آزمایش و شناخت تجهیزات خیلی ساده مانند پمپ آکواریوم و اینکه مثلا جلبک اولیه را از کجا تهیه کنید تا کشت و پرورش را شروع کنید ، میتوانید یک روند تولید کوچک و باصطلاح پایلوت و تجیهزات و لوازم ساده آزمایشی را در منزل و یا یک محیط که مهمترین شرط آن نور میباشد ، راه اندازی کنید . بسته به نوع جلبک و موضوعات دیگر کمتر از یک ماه میتوانید محصول جلبک خود را برداشت نموده و با اطمینان بیشتر تولید را از افزایش و گشترش دهید .

در این میان میتوانید از جزوه راهنمای مطالب کاربردی تولید و پرورش جلبک نیز استفاده و سود ببرید ، امیدواریم مانند همیشه در هر کار و حرفه ای که هستید با توکل به خود و پشت کار خود و نیز مشورت اهل فن بتوانید به سود پر برکت برسید .

جزوه راهنمای کامل کاربردی پروش و تولید اسپیرولینا در محیط کوچک تا متوسطفروش اسپیرولینا خرید پودر قرص آنلاین

فروش اسپیرولینا در زمان نگارش این مقاله از کمتر از 200 هزار تومان تا حتی کیلویی بیش از 900 هزار تومان در ایران رایج است ،  و این بدلیل این است که در واقع هنوز این جلبک طلایی و جادوویی کم کم جای خود را در بازار پیدا میکند تا قیمت آن تثبیت گردد . گذشته از آن قیمت متفاوت ...ادامه مطلبفرصت خرید فوق العاده تخفیفات ویژه نوروزی .. اینجا کلیک کنید