ويليام آلفرد كوك میلیاردر، توليد محصولات با كيفيت

ویلیام آلفرد کوک میلیونر میلیاردر محصول با کیفی

راهنما 09903337056

ويليام آلفرد كوك تولید محصولات با کیفیت و ارتباطات قوی دلیل رشد میلیونری  

ويليام آلفرد كوك در سال 1931 در ايالت ايلينويز در شهر كانتون بدنيا‌آمد ، تحصيلات دانشگاهي خود را در دانشگاه نورث وسترن گذراند و با مدرك كارشناسي فارغ التحصيل شد . ويليام ، گروه كوك را درسال 1963 تاسيس كرد تا تجهيزات پزشكي را كه به سفارش چارلز داتر يكي از راديولو‍ژيستهاي معروف عروق ميباشد ، توليد كند . كوك در ابتدا يك شركت بود و بعدها تبديل به  يكي از زير شاخه هاي گروه كوك مبدل شد .

كوك كارش از يكي از اتاق خوابهاي بلا استفاده منزل ويليام و گايل در بلومينگتون بود شروع شد ، او در آنجا به توليد تجهيزات پزشكي ساده نظير سوزن جراحي  ، گايدواير ، و كاتر مي پرداخت . اين شركت خيلي سريع به حوزه هاي ديگر پزشكي گسترش پيدا كرد . فراهم كردن محصولات با كيفيت عالي و ارتباطات بهينه وي با پزشكاني كه از توليدات اين گروه استفاده ميكردند  ، باعث موفقيت كوك بود .

شركت كوك كم كم به حوزه هاي مختلف پزشكي و تهيه و توليد و توزيع اجناس به خارج از كشور و به يك گروه بزرگ مبدل گرديد . اين گروه در زمينه هاي ديگري همچون  املاك و مستغلات  ، حمل و نقل  ، خدمات مسافرتي و مديريت خرده فروشي نيز وارد شد .

تمامي زيرمجموعه ها ي فوق به طور مستقل ولي با يك تكنولوژي مشترك و كانال هاي توزيع محصول متقابلا" سود مي بردند . اين گروه امروزه از نام آوران  آشنا در تجهيزات پزشكي ميباشد . اين شركت در سال 2008 درآمدي بالغ بر 5/1 ميليارد دلار و بيش از 9000 كارمند داشت . مجله فوربز در همين سال اين شركت را بعنوان سيصد و بيست و چهارمين شركت بزرگ خصوصي آمريكا معرفي كرد . و در سال 2010 با سرمايه 5/4 ميليارد دلاري به عنوان صد و هفتاد و ششمین جهان اعلام کرد .

 دفتر مركزي گروه كوك در بلومينگتون ميباشد  و درحال حاضر شامل 3 بخش اصلي  كوك مديكال "توليد كننده تجهيزات پزشكي " و  " توليد كنندگان هم پيمان " و "شركتهاي وابسته "‌ميباشد كه هر كدام از بخشها زير مجموعه هاي مختلفي دارند . هم پيمانان اين گروه  ، كار آموزش بيمارستانها و متخصصان و تحقيقات پزشكي را در كل دنيا انجام ميدهند .  تجهيزات پزشكي اين گروه بسيار نوين ميباشد و طريقه استفاده و درك كاربرد آنها براي پزشكان بسيار آسان ميباشد . ويليام كوك اكنون مديرعامل گروه كوك ميباشد.

كوك و همسرش گايل در زمينه محافظت از بناهاي تاريخي به شكل تجاري شراكت دارند ، و مهمترين پروژه آنان تاكنون پروژه ترميم هتل وست بادن اسپرينگز با همكاري سازمان حفاظت بناهاي تاريخي اينديانا لندمارك ميباشد . گروه كوك تاكنون مبلغ 15 ميليون دلار به دانشگاه اينديانا كمك مالي كرده است كه البته اين كمك به جهت ارتقاء سريعتر مركز بسكتبال اين دانشگاه بوده است  ،  كوك در امور خيريه ديگري هم فعاليت دارد .

برای رشد شغلی خود و حتی مدیریت آسان کسب و کار و بیزنس کوچک خود میتوانید براحتی از مطالب این سایت مدیریت آسان موفقیت سود ببرید . کتاب جزوه های قانون جذب ثروت نوشته شهرام محسنی ، کتابهای مدریت آسان simple mba ، جزوه های SOS-Layers یا همان لایه های باز ذهن ناخودآگاه .. این مطالب آموزشی شما را از تکرار اشتباهات همیشگی ناخودآگاه نجات میدهد و می آموزید که چگونه کار خود را بهتر و سریعتر پیش ببرید .