نگرش مثبت جهش و انفجار بسمت موفقیت

نگرش تفکر مثبت راه موفقیت آرامش

کد محصول x557

راهنما 09191073763

 امروز که همه چیز در اطراف ما به تعبیر و تشبیهات نامیده و فهمیده میشود ، امروز که بیشتر خوبی ها و بدی ها و شرها نسبی میباشند یعنی یک موضوع خاص ممکن است در جایی خوب باشد و در موقعیت دیگر بد نامیده شود ، آری امروز تمامی دنیا و رویا و واقعیت ما در گرو نگرش ما به اطراف و جهان است .

چندی پیش دانشجویی در انتهای کلاس بخواب رفته بود ، با سرو صدا و خداحافظی سایرین از خواب بیدار میشود و به گمان آنکه دو مسئله نوشته شده روی تخته یا وایت برد تکالیف جلسه بعدی هستند آنها را یاد داشت میکند . وی نسبت به حل مسئله ها که پیچیدگی خاصی داشتند علاقه مند میشود ، حتی چند روزی در منزل میماند تا بالاخره یکی از مسائل را حل میکند .

هنگامی که دانشجو در کلاس اعلام میکند که استاد یکی از مسائل را حل کرده ام ولی دیگری حل نشد ، همه در ابتدا بطرز عجیب و تمسخرآمیزی به وی مینگرند . او نمیدانست که استاد آن دو مسئله را به عنوان مسائل حل نشده تاریخ ریاضی عنوان کرده بود !! توجه از آنجا که این دانشجو نمیدانست آن دو مسئله غیر قابل حل هستند بر آن باور و نگرش بود که میتواند آنها را حل کند ، یعنی بر باور مثبت بود .

به این سادگی ، هنگامی که شما بر مدار باور مثبت باشید بطور اتوماتیک تمام سیستم ها و نیرو های خودآگاه و ناخودآگاه شما در راه حل مسئله و یا خواسته شما مثلا در راه ثروت و خوشبختی متحد میشوند و شما را هدایت میکنند . ولی هنگامی که بر باور منفی باشید خود میدانید چه خواهد شد و .. آری بیشتر موقعیت های خوب زندگی را پیشاپیش از دست میدهید .

جالب است بدانید تکینک های مثبت نگری و انرژی یا نگرش مثبت بسیار ساده هستند و براحتی میتوانند بصورت عادت برای شما در بیایند ، این در حالی است که شما بخاطر مشکلات و شاید شکست های زندگی که نام این شکست ها را به غلط تجربه گذاشته اید ، منفی نگری را ناخودآگاه پیش گرفته اید . یعنی انرژی و دست و پای جادوی قدرتمند نیروی ناخودآگاه خود را بسته اید .

میتوانید از جزوه های خلاصه و کاربردی تکنیکهای مثبت اندیشی و نگرش مثبت استفاده کنید و در چشم بهم زدنی ، بسادگی باران و باد زندگی خود را دگرگون کنید . برای خرید جزوه اول تکنیک های کاربردی نگرش مثبت ، در ههین صفح بصورت آنلاین خرید کنید .
اندوه یعنی کفر وقتی ستاره های واسه تو میچرخن و سلامت میکنن ستاره ها با هم در مورد شما حرف میزنن ، چون اونا به عشق شما میجرخن ، دارن میگنن حظ کن دیدیش ؟ آره ، الان اومد ایستاد تو حیاط ، رفت داخل .. ستاره ها برای شما دارن میچرخن که . بعضی ها رو دیدین ؟  اینقدر ...ادامه مطلب

؟  اینقدر آلوده اند به بیماری اندوه و غم تا به رفیقشون هم میرسند شروع میکنن به درد دل کردن ! چه خبر ... والا چه عرض کنم ، اینقدر گرفتاری هست ، از هر طرف میری یکی میزنه نمیدونی ... بی ادب با اون حرف زدن و غم پراکندنت ! مگه میفهمی در محضر پروردگار عاملی ؟ دلت که غم گرفت یعنی آدم بدی شدی ، یعنی دور شدی ، یعنی داری دورتر میشی ، یعنی داری همه عباداتت رو خراب میکنی ، یعنی خوبیهات داره نابود میشه ، یعنی سرمایه تو داری آتیش میزنی !! خدا میفرماید این بنده من چرا اینقدر گرفته است ؟ چشه این ، چیه داره میگه من خدا ندارم ؟ نه خدایا بخدا این کافر نشده ، همینجوری دلش گرفته فقظ .. بیخود دلش گرفته ، میخواد به دیگران اعلام کنه من خدا ندارم ؟ نه غلط کرده خدا ، من میرم بهش میگم .. خوب ، اگه بدونید ، این بی احترامی به خداست .. البته ببخشید که اینطوری گفتم ، به اون آقاهه گفتم، شما که اصلا اینجوری نیستین .. به شما میگن چه خبر ؟ میگی امروز خورشید دمید ، ایام بهاره یک کمی هم هوا گرمتر شده ... میپرسن خوب غروب شده چه خبر ؟ میگی والا چه عرض کنم ، الان ستاره ها میان ، همه دارن به من چشمک میزنن هه هه .. یه دستی میتونم بهشون تکون بدم ، همه شون هستن میلیارد ها ستاره .. بهشون سلام میدم و سرتکون میدم ، خوبین ؟ خواهش میکنم حال شما .. ادامه بدین شما ستاره ها ، من کار دارم و بیکار نیستم که همش به شما ستاره ها برسم .. اندوه یعنی کفر ، اندوه یعنی ناسپاسی ، اندوه یعنی بی خدایی بی عقلی .. یک لحظه نگذارید نشاط و سرور از قلبتون بره . البته این اندوه های معنوی بطور طبیعی در دل پدید می آیند ، یعنی هر روز باید شما اندوه تکانی بکنید از دل ترس زدایی بکنی از دل ، حسرت زدایی بکنی از دل . با این اندوه نمیشه حال خوش معنوی داشت . استاد علیرضا پناهیان