مرتضی جاوید ، استاد مدرس موفقیت

مرتضی جاوید استاد روانشناسی موفقیت

راهنما 09191073763

 مرتضی جاوید ، استاد مدرس موفقیت بیوگرافی

مرتضی جاوید از اساتید موفق تدریس ضروریات موفقیت مباشد . وی با روش ابتکاری خود در مدت کوتاهی متواند دانشجویان نیازمند لغات زبان انگلیسی را قادر به یادگیری تعداد زیادی کلمه به روش کدینگ و تصویر سازی نماید . این لغات در چند روز به خاطر سپرده شده و بدلیل روش تصویری ساده حفظ شده تا سالها در خاطر میمانند .

گذشته از مکالمه ضروری در 10 روز و هزار لغت ضروری و  از این دست  مرتضی جاوید در روانشناسی نیز ید طولایی داشته و با شناخت ظرافت های روح و روان انسان شرکت کنندگان در کلاس هایش را به آموزش و بکار گیری مطالب برای پیشرفت در زندگی ترغیب میکند . مهارتهای زندگی و مشاوره های گوناگون در تیم های تحقیقاتی و نیز بازار کار و فروش نمونه ای از روانشناسی کاربردی میباشد که وی از آن سود میبرد .

تقویت حافظه یکی از رشته هایی است که در زندگی و پیشرفت هر فرد موفق موثر میباشد . شما نمی توانید فرد موفقی را در نظر بیاورید که از حافظه خوب برخوردار نبوده باشد . استاد مرتضی جاوید برگزار کننده کارگاه های تقویت حافظه و نیز نویسنده کتاب هایی در همین زمینه مباشد .

موارد بسیار در نکات کاربردی موفقیت انسان امروزی دخیل هستند مانند اعتماد بنفس . مرتضی جاوید بسیاری از این نکات را در دوره ها وکلاس ها و یا حتی کتاب های خود تحت  پوشش قرار داده است . در وب سایت مدیریت آسان موفقیت simple-mba.ir شماه عزیزان میتوانید از بسیاری تجریبات کاربردی و مفید مرتضی جاوید و نیز برخی دیگری از اساتید ارزشمند مانند دکتر معضمی ، حورایی ، عباسمنش را مطالعه و مورد استفاده قرار دهید .

با آروزی توفیق روز افزون شهرام محسنی
مرتضی جاوید اعتماد بنفس خود را به اوج برسانید آیا دوست دارید که اعتماد به نفس شما به اوج خود برسد و از این نیروی عظیم سود ببرید ؟ خیلی از ماها دوست داریم که در زمینه های مختلف اعتماد بنفس داشته باشیم . جالب است بدانید که همه ما اعتماد بنفس داریم ولی در زمینه های مختلف مقدار و ...ادامه مطلب

و درصد آن متفاوت میباشد . ممکن است در یک زمینه اعتماد بنفس بیشتر داشته باشیم و در زمینه ای دیگر کمتر ، مثلا در درس خواندن اعتماد بنفس بیشتری داشته و در ورزش کردن اعتماد بنفس کمتری داشته باشیم و یا در نقاشی بیشتر و در سخنرانی کمتر .. چه باید کرد تااعتماد بنفس ما تقویت گردد ؟ در واقع اعتماد بنفس هر شخص باز میگردد به تصویر ذهنی آن شخص از خودش ، که این را در خودم ببینم آیا در کاری موفق میشوم یا خیر ، و این اعتماد بنفس ما را شکل میدهد. اما تصویر ذهنی ما باز میگردد به تجربه های قبلی ما . مهم نیست که در زندگی چند بار موفق شده ایم و یا چند بار موفق نشده ایم ، مهم این است که آیا من به شکست هایم فکر میکنم و یا به موفقیت هایم . ممکن است فردی بارها در کاری موفق شده ولی تنها یک بار شکست خورده و آن یک بار را آنقدر در ذهن خود تقویت میکند تا اعتماد بنفس خود را از دست بدهد . و از سویی دیگر فردی را میتوانیم ببینیم که بارها شکست خورده و تنها یک بار موفق شده اما با خود میگوید چون من یک بار موفق شدم پس باز هم میتوانم ، و این شخص حتما در طول زمان اعتماد به  نفس بیشتری را هم تجربه خواهد کرد . پس این خود ما هستیم که برای بدست آوردن اعتماد بنفس بیشتر باید ذهن خودمان را باصطلاح دایورت کنیم روی موفقیت هایمان . مهم نیست که جند بار موفق شدیم یا نه ، مهم این است که ما به موفقیت ها . میتوانید برای این منظور یک دفترچه برای فعالیت های مثبت روزمان در نظر بگیریم  ، به نام دفترچه اعتماد بنفس و هر روز بصورت خیلی ساده در چند کلمه مواردی را که موفق میشویم یادداشت کنیم . برای مثال یادداشت میکنید که خدایا شکرت که امروز در فلان امتحان موفق بودم ، یا در آن مذاکره موفق بودم .. حال در طول گذر زمان هرگاه که روحیه و اعتماد بنفس ما افت کند میتوانیم به این دفترچه بازگردیم و مرور کنیم که آن همه کار مثبت توانسته ایم انجام دهیم ، و اعتماد بنفس شما باز میگردد به حد مطلوب و بالا . در مجموع برای اوج اعتماد بنفس باید مدام مرور کنیم موفقیت های خودمون رو ، در یک کلام بگوییم اگر حتی یک بار توانسته ام پس باز هم میتوانم .


چهار روش افزایش قدرت حافظه از زبان استاد جاوید  استاد مرتضی جاوید روانشناس، مدرس، سخنران، نویسنده، مشاور و پژوهشگر مهارت­های ذهنی، یادگیری و تحصیلی و همچنین مبتکر ترفند­های بروز پرورش و تقویت حافظه، خلاقیت و هوش است که تا حال حاضر در اکثر دانشگاه­ ها و مراکز علمی سراسر کشور سخنرانی و تدریس داشته­ اند. رزومه و فعالیت­ های جاری استاد مرتضی جاوید : ...ادامه مطلب

جاوید : تربیت معلمین منتخب آموزش و پرورش در زمینه مهارت­های یادگیری مدرس و سخنران دوره ­های مهارت ­های ذهنی در کشور استاد اختصاصی دوره­ های یادگیری سریع زبان­های خارجی به ویژه دوره ۱۰۰۰ لغت در ۱۰ روز بدون فراموشی مدرس دوره ­های سخنرانی، مهارت­های زندگی و موفقیت مجری همایش­ های گوناگون و متفاوت روانشناسی در سراسر نقاظ جهان مدیر عامل مؤسسه اندیشه جاوید ایرانیان مشاور علمی و پژوهشی مؤسسات گوناگون در کشور مدیریت گروه های گوناگون پژوهشی جهت تهیه ی محصولات علمی تهیه ی چند برنامه رسانه­ ای در روزنامه و رادیو و تلویزیون سوابق تألیفاتی و تحقیقاتی ایشان : تألیف ۵ جلد کتاب در زمینه تقویت حافظه شامل الف) حافظه­ ی کلمات ب) حافظه ­ی واژگان انگلیسی ج) حافظه­ ی فرمول­ها د) حافظه ­ی اعداد ه) حافظه ­ی مطالعه ۲ – تألیف ۳ جلد کتاب در زمینه مطالعه برای نهضت سوادآموزی ارائه و ثبت چند تکنیک جدید در پرورش حافظه مبتکر روشIMT  در یادگیری سریع زبان­های خارجی ارائه ترفندهای بروز اعداد و فرمول ­ها تعداد زیادی مقاله ی داخلی و خارجی در زمینه خلاقیت و هوش اولین مدرس کتاب ۵۰۴ واژه انگلیسی با روش بدون فراموشی در ایران سوابق تدریس :  سازمان­ها و ارگان­ های دولتی نظیر جهاد کشاورزی و بسیاری از انجمن­ ها و تجمع های متعدد و متفاوت سراسر کشور دانشگاه صنعتی شریف تهران دانشگاه فردوسی مشهد دانشگاه شهید چمران اهواز دانشگاه امیر کبیر تهران دانشگاه علوم پزشکی سبزوار دانشگاه ­های آزاد مشهد ، قوچان ، نیشابور دانشگاه ­ها و مراکز علمی تهران – مشهد – اهواز – شیراز -اصفهان – همدان -  کرمان – زاهدان – ساری –  بیرجند و غیره دانشگاه­های پیام نور و غیر انتفاعی و علمی کاربردی نواحی گوناگون آموزش و پرورش برای مدیران –معلمین – مشاورین – دانش آموزان دوره ها و کلاس ها: قویترین دوره ی 504 به صورت کارگاهي | کارگاه کوتاه مدت دو روزه ی 504 پراثرترین دوره يادگيري 1000 لغت انگليسي در تنها 10 روز | دوره 504 واژه ضروري زبان انگليسي برگزاري دوره 1100 واژه برگرفته از کتاب | کتاب 1100 واژه برگزاري دوره 10 جلسه اي تافل | دوره تافل بارانز دوره مکالمه زبان انگليسي در 10 روز | دوره مکالمه زبان انگليسي Book of eternal learning skills مجموعه كتاب هاي مهارت هاي يادگيري جاويد تالیف: استاد مرتضی جاوید Numbers Memory (Volume 3 حافظه اعداد (جلد 3) تالیف: استاد مرتضی جاوید Memory of 5 حافظه مطالعه 5 تالیف: استاد مرتضی جاوید Easy to maintain numbers حفظ آسان اعداد (مهارت هاي يادگيري جاويد 3) تالیف : استاد مرتضی جاوید Easy to maintain skills learned formulas Javid 4 حفظ آسان فرمول ها مهارت هاي يادگيري جاويد 4 تالیف : استاد مرتضی جاوید Easy to maintain eternal Word Learning Skills 1 حفظ آسان كلمات (مهارت هاي يادگيري جاويد 1) مولف : استاد مرتضی جاوید Easy to maintain eternal Word Learning Skills 1 حفظ آسان مطالعه (مهارت هاي يادگيري جاويد 5) مولف: استاد مرتضی جاوید Easy to maintain skills in learning English vocabulary Javid 2 حفظ آسان واژگان انگليسي مهارت هاي يادگيري جاويد 2 نوشته شده توسط استاد مرتضی جاوید حافظه واژگان انگليسي 2 English Vocabulary Memory 2 به قلم استاد مرتضی جاوید حافظه فرمول ها 4 Formula Memory 4 تالیف: استاد مرتضی جاوید Memory words حافظه ي كلمات(جلد1) گردآوری و تالیف : استاد مرتضی جاوید   منبع: سمینار ما www.seminarema.com رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند با آرزوی توفیق محسن جاوید