لورنزو زامبرانو- بزرگترین تولید کننده‌های سیمان در جهان

بزرگترین تولید کننده های سیمان جهان لورنزو زامبرانو

راهنما 09903337056

زندگینامه لورنزو زامبرانو (Lorenzo Zambrano) ثروتمندان جهان

این میلیاردر مکزیکی تبار تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه آکسفورد گذراند و اکنون رئیس هیئت مدیره سومین تولید کننده سیمان در جهان میباشد. او از آن دسته از اسنان های موفق است که در بسیاری شرکت ها ایقای نقش میکند. او مدیر و یا مشاور بسیاری شرکت های تلوزیونی و حتی شرکت های بزرگ کامپیوتری مانند آی بی ام بوده. نکته جالب اینکه  او علاوه  بر مارکت در دانشگاه نیز بی نصیب نبوده و از کرسی استادی دانشگاه گرفته تا عضویت هیئت مدیره در دانشگاه های مطرح را از آن خود میسازد.

لورنزو زامبرانو گذشته از درآمد ها و افتخارات گفته شده  بخاطر مدریت های خوب و کارآ و درست کاری جوائز بیساری نیز در کوله پشتی موفقیت های خود دارد. شاید جالب باشد بدانید وی عضو ‌هیئت‌ امنای موزه هنرهای معاص  نیز بوده است. وی مجرد است و فرزندی ندارد شاید این از نکاتی باشد که وقت بسیار برا ی انجام کارهای نشدنی داشته است.  مجله جهانی  فوربز ثروت وی را در سال 2003  معادل 2 میلیارد دلار اعلام کرده بود.

در سال 2001  وال استریت ژورنال یک مجله آمیریکایی مطالبی بر علیه او مینویسد که محبوبیت او را در کشور خودش کاهش میدهد. وال استریت ژورنال ادعا میکند  لورنزو  زامبرانو با فقیرتر کردن کشود مکزیک توانسته ثروت سازی کند ، و این فاکتور برای مدتی یک باور بازدارنده  در مقابل وی ایجاد نمود.

او با خرید کارخانه های سیمان در بسیاری کشورها مانند فرانسه و یا کاستاریکا و پورتوریکو بخوبی توانسته کسب و کار خود را جهانی کند و مبدل به بزگترین عرضه کننده بتون آماده در جهان گردد. روش او این است که هر چه سود میبرد به خرید کارخانه ها  و سایر تولید کننده ها در سرتاسر جهان پرداخته است. در آسیا ، اروپا ، و افریقا و کشورهای حوضه کارائیب و نیز در پاناما و ایالات متحده آمریکا و خلاصه در هر کجای جهان به خرید و باز سازی کارخانه های سیمان آن منطقه پرداخته و با استفاده از مشاورین و مدیران و نیروهای خوب توانسته در زمره ثروتمندان قدرتمند جهان قرار گیرد .