قدرت تجسم در قانون جذب بی نظیر است

راهنما 09903337056

قدرت تجسم در قانون جذب بی نظیر است

سالها پیش در کتابی خواندم به گفته ناپلئون هیل ، قدرت تخیل انسان بی هیچ شک و تردید و حتی بدون رقیب بزرگترین و عجیب ترین چیزیست که جهان هستی به خود دیده است ! اما با این حال بیشتر مردم حتی فراموش کرده اند که یک چنین قدرت خارق العاده ای خداوند در آنان به ودیعه گذاشته است ، و گاهی هم که از این تخیل غول آسا استفاده میکنند ناخودآگاه بر علیه خودشان بکار میبرند ! اونها به اشتباه تخیل و تصویر میکنند آنچه را که نمی خواهند ، تصویر و تخیل و باور افزایی میکنند مشکلاتی را که دوست ندارند .

بیایید قدرت تخیل را آنگونه که شایسته است بنفع خودمان بکار گیریم ، این نیروی غظیم طبیعی را با کمی تمرین آنچنان در اختیار گیریم که به آرزو ها و رویاهای خود دست یابیم و نه آنکه ناخودآگاه بدی ها را بسوی خود جذب کنیم . قدرت تجسم در قانون جذب میتواند برای شما ثروت پاک و خوشبختی را هدیه بیاورد .

اکنون از شما میخواهیم به اطراف خود بنگرید ، در منزل یا دفتر کار به هر چیزی که نگاه میکنید شاید دو سال پیش در اطراف یا متعلق به شما نبودند ، شاید پنج سال پیش و یا بیست سال پیش .. اما ظرافت نکته اینجاست که همه اینها در ابتدا در جایی در ذهن شما خلق شدند ، چه آگاهانه و یا حتی ناخودآگاه شما ابتدا اینها را در خیال و رویا و ذهن خود و باور خود بصورت حتی کمرنگ و نامحسوس خلق کردید و اینها کم کم به دنیای شما وارد شدند .

شاید میدانستید که با نیروی تخیل میتوانید به آینده بروید و بخشی از آینده را به اکنون یعنی به خیال خود وارد کنید ، این درست همان  چیزی است که بزرگترین ثروتمندان و حکمرانان تاریخ آن را بلد بوده اند . اونها ابتدا در خیال میدیدند به کجا خواهند رفت و مثلا چه سرزمین هایی را فتح خواهند کرد ، و خیلی ساده شبیه اون شخصیتی که میخواستند بشوند رفتار میکردند تا در مرور زمان به واقنعیت اینها برسند ! به گفته استادان هنر بازیگری شما برای آنکه یک نقش را خوب بازی کنید در ابتدا سعی کنید مانند همان فرد در فیلمنامه باشید ، در واقع باز هم این بازیگر قدرتمند از تخیل نیرومند خود سود میبرد تا مانند شخصیت فیلم نامه رفتار کند و او باشد .

یکی از نعمت های شاهکار خدا قدرت تخیل است که به ما هدیه داده و چه ساده ما آن را در پیچ و خم های بزرگ شدن و شهری شدن از یاد برده ایم . ببینید کودکان چهار یا پنج ساله چقدر زیبا و استادانه از قدرت تخیل و رویا استفاده میکنند . ما همیشه تو این فکر هستیم که در ذهن این کودکان چه میگذرد ، در واقع اونها از قدرت تخیل خودشون استفاده میکنند و تصاویر بسیار بسیار زیبایی در رویای خودشون خلق میکنند . اما وقتی دنیای بزرگتر شدن و مدرسه آغاز میشه بدستور بزرگتر ها همه کنترل ما باید بدست خودآگاه بیافته و رویا و تخیل نام خیال بافی میگیره و ممنوع میشه ! اما اون بچه ها داشتند یکی از عظیم ترین توانایی های ذهنی شون رو تمرین و تقویت میدادند ، تقویت قوه تخیل که امروزه به عنوان قانون جذب از او یاد میشه .

در این میان همیشه بودند کودکانی که حتی در طول مدرسه و روزهای آینده زندگی ارتباط خودشون رو با دنیای عظیم تخیل و رویا قطع نکردند و بلکه هر روز قویتر و قویتر از این نیرو سود بردند و امروزه به عنوان ثروتمندترین مردان و زنان دنیا و کارآفرینان موفق نام گرفته اند .

در وبسایت مدریت آسان موفقیت بخاطر اوقات ارزشمند شما جزوه های کاربردی بصورت خلاصه کارشناسی تهیه شده تا در اندک زمانی نکات اصلی مطلب رو مطالعه و با تمرین های مناسب به ناخودآگاه قدرتمند خودتون ارسال کنید . اکنون برای تهیه و خرید جزوه های تحقیقی قانون جذب لطفا به این صفحه بروید .