قانون جذب پول عرفان تسلیمی

راهنما 09903337056

قانون جذب پول عرفان تسلیمی

دوستان عزیز و قدرتمند با سلام ، قصد دارم امروز قانون جذب ثروت رو یک برسی داشته باشیم . قوانینی که بررسی میکنیم با تمام سادگی ولی بخش مهمی از قوانین جذب ثروت هستند . همانطور که میتوانید حدث بزنید تمام انسانهای روی کره خاکی در مجموع به سمت ثروت و یا همان پول حرکت دارند ولی از این میان تنها پنج درصد توانسته اند به ثروت دست یابند و در زمره ثروتمندان جهان باشند .

شاید بتوان گفت که بزرگترین راز و کلید در این زمینه این است که هر چند هدف داشتن مهم است اما باورهای ما در این راه نقش اساسی ایفا میکنند . به واقع باور های ما نسبت به پول و افکار و احساسات ما نسبت به پول درجه و مقدار ثروتمند شدن ما را در اختیار دارند در واقع تا ما ذهن ثروتمندی نداشته باشیم پول به سراغ ما نمی آید . به واقع اینکه ما به دنبال پول باشیم خود یک اشتباه عامیانه میباشد که در آن قدم برمیداریم . به گفته یک دوست ما هر روز صبح از خواب برمیخیزیم آماده میشویم تا برویم به دنبال پول !! در صورتی که این طور نیست ، ثروتمندانی را میشناسیم از قبیل وارن بافت و بیلگیتس ها که بدون هیچ کار فیزیکی و اینکه به دنبال پول و  ثروت باشند مشاهده میکنیم که هر روز بلکه هر دقیقه ثروت آفرینی میکنند .

در مجموع اینگونه نیست که افراد ثروتمند بخاطر سرنوشت و یا یک راز پنهان به پول رسیده باشند ، ثروتمند شدن علمی است که اگر ما این علم را داشته باشیم ثروت به سراغ ما میاید . این دقیقا مانند کلیدی است که اگر کلید را داشته باشیم به ثروت راه میابیم .

یکی از نکاتی که ذهن بسیاری از ماها رو درگیر خودش کرده این است که هزاران سال این باور بوده که افرادی که فقیرتر هستند به خدا نزدیک تر هستند و افراد ثروتمند از خدا دورتر هستند و هرچه ثروتمند تر باشی از خدا دورتر شده و به گناهانت اضافه میگردد . در واقع این افکار و ضرب المثل هایی که بلد هستیم در ضمیر ناخودآگاه ما عمل کرده و ما در نتیجه همان زندگی را خواهیم داشت که بر اساس ضمیر ناخودآگاهمان داریم .

تحقیقات جالبی نشان داده که 95 در صد افراد در جهان به طور ناخودآگاه انتخاب کرده اند که فقیر باشند ، و 5 درصد باقی بطور ناخودآگاه و گاهی خودآگاه انتخاب کرده اند تا از ثروتمندان جهان باشند . حال این سوال و نکته مهم پیش میاد ، به نظر شما چه باور و فکری و جمله ای در ذهن ایجاد کنیم که از حالا ثروت به نزد ما بیاید و نه جذب فقر ؟  میتواند این جمله باشد : من هر چه قدر ثروتمند تر باشم به خدا نزدیکتر میشوم و هر چه قدر فقیر تر باشم از خدا دورتر میشوم ، خداوند میخواهد که من ثروتمندتر شوم و خداوند حتی بیشتر از خود من میخواهد که من ثروتمند شوم .

یک تمرین خوب برای جذب ثروت

با استفاده از یک میکروفن یک فایل صوتی با صدای خودتون ایجاد کنید ، و این عبارت یا جمله تاکیدی رو مدام تکرار کنید  : من هر چه قدر ثروتمند تر باشم به خدا نزدیکتر میشوم و هر چه قدر فقیر تر باشم از خدا دورتر میشوم ، خداوند میخواهد که من ثروتمندتر شوم و خداوند حتی بیشتر از خود من میخواهد که من ثروتمند شوم . این تمرین بسیار مهمی است که به شما عزیزان توصیه میکنم انجامش بدید . این یکی از باورهایی است که اگر در ذهن ما شکسته شود درآمد ما چندین برابر افزایش پیدا میکند  و خود شما نیز شاهد این افزایش درامد خواهید بود .

نحوه تمرین و تکرار شنیدن فایل صوتی باید آنقدر باشد که جزیی از وجود و باور شما گردد . میتوانید یک ماه هر روز حداقل دو یا سه بار گوش کنید . در هر ساعتی از شبانه روز میتوانید مجددا فایل صوتی صدای خودتان را گوش کنید . البته پیشنهاد من  شنیدن فایل صوتی شب قبل از خواب و نیز صبح هنگام بیدار شدن است زیرا در آن زمان امواج مغزی در حالتی قرار دارند که ما راحتتر میتوانیم این باور ها را بپذیریم و آنها را قدرتمند تر سازیم . نتایج شگفت انگیزی در جذب ثروت خواهید دید ، کافیست باور های پول ساز را برای خود تکرار کنید ، در هر زمانی که میتوانید وقت بگذارید توی ماشین در رستوران و هر کجا که حس خوبی دارید .

برای تهیه و خرید کتاب جزوه های کاربردی قانون جذب اینجا کلیک کنید ، این  کتاب بصورت تحقیقی و کارشناسی شده تهیه شده است و از آنجا که امروزه افراد فرصت زیادی برای مطالعه ندارند لذا این کتاب بصورت خلاصه شده کاربردی تهیه شده است امید داریم مورد استفاده بسیار شما واقع شود تا ما نیز از انرژی مثبت شما بیشتر بهره ببریم .