عباس منش و گروه تحقیقاتی

عباس منش استاد آموزش موفقیت و انگیزشی

راهنما 09191073763

عباس منش استاد انگیزشی و آموزشی موفقیت

استاد عباس منش میگوید:

 بسیاری انسانهای روی زمین تواناییهای خود را از یاد برده اند. به همین دلیل است که  بیش از نود و پنج درصد مردم دنیا همواره در حال اثبات خود به دیگران هستند! آنها در پی آن هستند که با پیشرفت و موفقیت و یا حتی چهره و لباسی جدید خود را به دیگران اثبات نمایند. یعنی بیش از 95-%   مردم در دنیا بیش از هر چیز نگران اظهار نظر دیگران در مورد خود هستند و اعتماد بنفس خود را از دست داده اند !!

استاد عباسمنش پس از سفرهای بسیار و مطالعات در احوال مردم دنیا میگوید:

خوشبختی و موفقیت تصادفی و شانسی نیست. چون جهان طوری ساخته و آفریده شده که در آن نکات تصادفی راهی ندارد.. اکنون تمام دانشمندان نیز میدانند که خداوند جهان را بر طبق قوانینی ساخته و آفریده است و نه بر پایه شانسی و تصادفی. بنا بر همین نکته مهم بهترین راه سعادت شناخت این قوانین جهانی و به کار بستن آنهاست چرا که اصول قوانین موفقیت در تمام دنیا مشترک مباشد.

استاد عباس منش در دوره های  موفقیت خود کارگاه خود طیف وسیعی از نیاز ها را آموزش میدهند. اعتماد بنفس که زندگی شغلی و یا حتی زندگی خصوصی  ارتباط با همسر و سایر خانواده را تحت تاثیر قرار میدهد. کلاس هاس عباس منش از انسانهای سالم و یا حتی برخی افراد که در گذشته کلاهبردار بوده اند را به انسانی سالم و با اهداف والا و موفق مبدل مینماید. بخش مهمی از دوره های عباسمنش دوره هدف گذاری میباشد که نوعی برنامه ریزی ذهنی میباشد و بعد از دوره انسان بطور خودآگاه و ناخودآگاه همواره در مسیر هدف گام برمیدارد. در این دوره ها مرد موفق ، دختر ثروتمند ، پزشک ، طراح اینترنتی و بسیاری دیگر به چشم میخورند .

ایشان سیمنار ها و دوره های آموزشی بسیاری در سرتاسر ایران برگذار کرده که با استقبال و موفقیت خوبی روبرو بوده است. این دوره های غالبا به حالت کارگاه های 21 روزه میباشد که عموم مردم از هر قشر و صنفی و با میزان تحصلات پایین و یا حتی تحصیل کرده های آکادمیک دانشگاهی در آن دوره های رشد فردی و رشد اقتصادی و موفقیت شرکت میکنند. گفته میشود با وجود تفاوت فرهنگی و قشری شرکت کنندگان اما با حس مشترک خواستن در حرکت بسوی یک زندگی بهتر همگی سرانجام به آنچه خواسته اند رسیده اند. افرد با بیماری های سخت در این دوره‌ها به سلامتی کامل دست یافته اند. اشخاص کم درآمد یا فقیر توانسته اند با باور و ساخت ذهن ثروتمند در خود کمتر از یکسال به درآمد بالایی دست یابند. برخی به دنیای دوزخی زندگی شخصی و دعوای همیشگی خانوادگی پشت کرده و وارد جهان خوشبختی در کنار خانواده شده اند .

استاد عباس منش از سال 1387 تاکنون با برگزاری بیش از 800 سمینار و کارگاه بالغ بر چهل هزار انسان را در این کره خاکی به  آرامش ثروت و موفقیت بیشتر معرفی نموده است. در مجموع ایشان با توکل بر خدای مهربان دوست دارد همه به دنیایی پر از صلح و آرامش و نیز موفقیت و ثروت دست یابند.
استاد عباسمنش قانون جذب به زبان ساده استاد عباس منش در حالی که از شرایط سخت زندگی خود در گذشته میگوید سعی بر آن دارد تا شما عزیزان تصویر بهتری داشته باشید که قانون جذب چگونه براحتی زندگی شما را میتواند دگرگون کند ، همانطور که این قانون هم اکنون اکثر شما از رسیدن به رویاهایتان باز میدارد . آری قانون ...ادامه مطلبتخفیف تا 60 % بمناسبت ایام خرید نوروزی اینجا کلیک کنید