عباس منش و گروه تحقیقاتی

عباس منش استاد آموزش موفقیت و انگیزشی

راهنما 09903337056

عباس منش استاد انگیزشی و آموزشی موفقیت

استاد عباس منش میگوید:

 بسیاری انسانهای روی زمین تواناییهای خود را از یاد برده اند. به همین دلیل است که  بیش از نود و پنج درصد مردم دنیا همواره در حال اثبات خود به دیگران هستند! آنها در پی آن هستند که با پیشرفت و موفقیت و یا حتی چهره و لباسی جدید خود را به دیگران اثبات نمایند. یعنی بیش از 95-%   مردم در دنیا بیش از هر چیز نگران اظهار نظر دیگران در مورد خود هستند و اعتماد بنفس خود را از دست داده اند !!

استاد عباسمنش پس از سفرهای بسیار و مطالعات در احوال مردم دنیا میگوید:

خوشبختی و موفقیت تصادفی و شانسی نیست. چون جهان طوری ساخته و آفریده شده که در آن نکات تصادفی راهی ندارد.. اکنون تمام دانشمندان نیز میدانند که خداوند جهان را بر طبق قوانینی ساخته و آفریده است و نه بر پایه شانسی و تصادفی. بنا بر همین نکته مهم بهترین راه سعادت شناخت این قوانین جهانی و به کار بستن آنهاست چرا که اصول قوانین موفقیت در تمام دنیا مشترک مباشد.

استاد عباس منش در دوره های  موفقیت خود کارگاه خود طیف وسیعی از نیاز ها را آموزش میدهند. اعتماد بنفس که زندگی شغلی و یا حتی زندگی خصوصی  ارتباط با همسر و سایر خانواده را تحت تاثیر قرار میدهد. کلاس هاس عباس منش از انسانهای سالم و یا حتی برخی افراد که در گذشته کلاهبردار بوده اند را به انسانی سالم و با اهداف والا و موفق مبدل مینماید. بخش مهمی از دوره های عباسمنش دوره هدف گذاری میباشد که نوعی برنامه ریزی ذهنی میباشد و بعد از دوره انسان بطور خودآگاه و ناخودآگاه همواره در مسیر هدف گام برمیدارد. در این دوره ها مرد موفق ، دختر ثروتمند ، پزشک ، طراح اینترنتی و بسیاری دیگر به چشم میخورند .

ایشان سیمنار ها و دوره های آموزشی بسیاری در سرتاسر ایران برگذار کرده که با استقبال و موفقیت خوبی روبرو بوده است. این دوره های غالبا به حالت کارگاه های 21 روزه میباشد که عموم مردم از هر قشر و صنفی و با میزان تحصلات پایین و یا حتی تحصیل کرده های آکادمیک دانشگاهی در آن دوره های رشد فردی و رشد اقتصادی و موفقیت شرکت میکنند. گفته میشود با وجود تفاوت فرهنگی و قشری شرکت کنندگان اما با حس مشترک خواستن در حرکت بسوی یک زندگی بهتر همگی سرانجام به آنچه خواسته اند رسیده اند. افرد با بیماری های سخت در این دوره‌ها به سلامتی کامل دست یافته اند. اشخاص کم درآمد یا فقیر توانسته اند با باور و ساخت ذهن ثروتمند در خود کمتر از یکسال به درآمد بالایی دست یابند. برخی به دنیای دوزخی زندگی شخصی و دعوای همیشگی خانوادگی پشت کرده و وارد جهان خوشبختی در کنار خانواده شده اند .

استاد عباس منش از سال 1387 تاکنون با برگزاری بیش از 800 سمینار و کارگاه بالغ بر چهل هزار انسان را در این کره خاکی به  آرامش ثروت و موفقیت بیشتر معرفی نموده است. در مجموع ایشان با توکل بر خدای مهربان دوست دارد همه به دنیایی پر از صلح و آرامش و نیز موفقیت و ثروت دست یابند.غذاي روج منبع پاك انرژي

غذاي روح شما و انرزي پاك - چگونه روح و انرزي و باورهاي خود كه زندگي ما را ميسازند از گزند امواج و سخنان و فيلم هاي مخرب نجات دهيم .. غذای روح چطور تأمین میگردد ؟ غذای روح و ارتباط آن با مرکز توجه ما آیا شما به رنگ ، بو ، طعم و فرم ظاهری غذایی که میل ...ادامه مطلب

که میل میکنید ، اهیمت می‌دهید ؟ آیا شما حاضر هستید گوشت مانده و خراب شده را میل کنید ؟ اگر احتمال بدهید غذا مسموم است ، حاضر هستید آنرا میل کنید ؟ چرا اینقدر مواظب هستیم غذایی که میل میکنیم ، سالم باشد ؟ آیا به همین قدر مواظب غذای روح عزيز و دوست داشتني خود  هم هستیم و اين موضوع را مديريت ميكنيم ؟ ؟ ؟ چقدر مواظب هستید که صحبت و جلسه اي که دارید ، یا اخباری که ميشنويد یا فیلمی که مشاهده ميكنيد در حکم غذای روحتان می باشند ، احساس کارا و باورهای پرقدرت و اثرگذار و پر انگيزه برایتان بوجود آورد؟ چقدر مواظب هستید تنها نقات پر مفهوم و مثبت موضوعات را هر لحظه یافته و به آن توجه بنمایید ؟ چقدر غذاي روحتان برايتان مهم است و به آن توجه داريد ؟ چقدر مواظب هستید تنها در مورد چیزهایی صحبت بنمایید که دوست داريد ؟ يا از اينكه پاي درد دل اين و آن بنشينيد بپرهيزيد ؟آيا براي غدا و خوراك روح خود وسواس بخرج ميدهيد؟ چقدر مواظب هستید هر لحظه موضوعاتي بيابيد كه بخاطرشان از خدا سپاسگذار باشيد ؟ چرا هنگام تناول غذاي جسم خود بسيار دقت ميكنيم و در هر جايي و يا رستوراني غدا نمي خوريم ولي براي غذاي روح خود چندان توجه و ارزش قايل نيستيم؟ چرا وفتي نوبت به مهمترين موضوع در زندگي ما يعني غذاي روح ما ميرسد چندان اهميتي به آن نميدهيم .. اخبار متمركز بر نكات منفي را گوش ميكنيم .. پيوسته گله و شكايت داريم و پاي درد دل همه نشسته و غذاي منفي به روح خود  ميدهيم .. و اين غداي روح ماست كه ما را به تجربه هاي همان گونه هدايت ميكند شايد نميدانيم كه با هر گله و شكايت ما فركانسي به جهان ارسال ميكنيم كه دوباره موجب گله و شكايت و اتفاقات بيشتر ميگردد!!… متوجه نیستیم که هنگامی عضو گروه‌های منفي و ناكارآمد ميشويم ، باورهای نامناسب بوجود مياوريم که غذای روح مان می باشند . اما روش حل اين مشكل چیست ؟ چکار کنیم تا به قدر ای که مواظب ورودی‌های فيزيكي جسم خود و غذاهایی که میل میکنیم هستیم ، مواظب ورودی‌های باورها و ذهن خود و غذای روح که اتفاقات زندگی ما را خلق می‌کنند ، نیزباشیم ؟ من در دوره قانون آفرینش ، روش کارهایی بسيار قوي و كاربردي وچود دارد . درجلسات این دوره با كمك  آیات قرآن و برخي برداشتهاي فیزیک کوانتوم راهكار هاي کیهانی سعادت و خوشبختي را آموزش ميدهم .جالب اينكه خداوند در قرآن این نكات و قانون ها را به ما يادآوري مكند . بارها نكنه فرکانس را در قالب “بما قدمت ایدیهم” را که همان غذای روح است به ما يادآور ميشود: وَ إِذا أَذَقْنَا النَّاسَ رَحْمَهً فَرِحُوا بِها وَ إِنْ تُصِبْهُمْ سَیِّئَهٌ بِما قَدَّمَتْ أَیْدیهِمْ إِذا هُمْ یَقْنَطُونَ (سوره روم آیه ۳۶) هنگامى که رحمتى به مردم بچشانیم به آن شاد مى‏شوند و اگر به خاطر آنچه که پیشاپیش انجام داده‌اند ، مصیبتى به آن‌ها برسد ناگاه مأیوس مى‏شوند . (۳۶) ما چه چیزی را پیشاپیش می‌فرستیم ؟ آیا جز این است که فرکانس و افکار را پیشاپیش می‌فرستیم ؟ ؟ بنابراين بسادگي در يافتيد كه اتفاقات و تجربيات زندگي شما حاصل فركانس هايي هستند كه در ذهن و باود خود به جهان ارسال ميكنيد و اين باورها و فركانسها چيزي نيست جز همان غذاي روح شما.. پس مراقب ورودي هاي ذهن خود بخوبي باشيد تا تجربياتي سراسر شادي و ثروت آفرين و آنچه ميخواهيد باشند.