راهنمای تولید کالای خواب و آشپزخانه

راهنما 09903337056

کارگاه تولید کالای خواب و آشپزخانه

از کجا شروع کنیم؟ و چگونه یک کارگاه با سرمایه کم راه اندازی کنیم؟ این ویدیو پاسخی است برای برخی سوالات شما عزیزان. برای راه اندازی یک کارگاه تولید کالای خواب و نیز آشپزخانه نیاز یه سرمایه ای حدود 10 میلیون تومان برای تجهیزات حدود 5 چرخ قیچی برقی و میز کارر و اگر جایی ندارید حدود 10 میلیون پول پیش برای اجاره مکان کارگاه خواهید داشت.

از آنجا که کالای خواب و آشپزخانه مهاریت چندانی مانند مثلا خیاطی یقه پیراهن نمیخواهد بسادگی میتوایند این حرفه را آغاز کنید. همگام با تولید میتوانید از یک بازار یاب با حوصله دعوت به همکاری کنید تا فروش خود را بالا ببرید به قول امروزی ها پرزنتیشن کند. از آنجا که کالای خواب و آپزخانه تخصص تولیدی نمی خواهد سود کمتری در فروش عددی دارد لذا باید تولید خود را افزایش دهید. با همان سرمایه 20 میلیون از حداقل ماهی یک میلیون با حداکثر حدود شش میلیون درآمد این کارگاه ها میباشد.

      برای تهیه مواد اولییه مانند پارچه و نخ و ابر به پانزده خرداد و مولوی و برای ازارهای چرخ و کش و از این گونه به بازار سراجی های در پانزده خرداد تهران مرجعه کنید. در شهر های دیگر نیز بهتر است از مراکز کلی فروشی خرید کنید و یا تعمرات برای انجام ببرید.

در ابتدای شروع کسب و کار بهتر است نقدی جنس بخرید تا پس از مدتی که فروشنده ها به شما اطمینان بیشتری کردند نقدی همراه با چک خرید کنید. و اما در هنگام فروش کالای خواب و آشپزخانه تولید خود بهتر است مرتب به بازار سر بزنید تا مشتری بیشتری برای خود دست و پا کنید. در ضمن در ابتدای کار شاید بخواهند از شما کالای تولید شده را امانی خرید کنند و بهتر است بپذیرید تا آنها رفته رفته با کالای شما و خود شما آشناتر شوند.