راهبردی اقتصادی با تولید زالو کسب و کار موفق

راهنما 09903337056

       راهبردی اقتصادی با تولید زالوکار آفرینی دیگر

زالو جانوریست که از راه بزاق دهان خواص درمانی دارد و در طب سنتی کاربردی بسیار مفید و قابل توجهی دارد .در بزاق داهان زالو ماده ای به نام هرودین ضدانعقادخون بوده و موجب رقیق شدن و باز شدن گرفتگی رگها و درنتیجه افزایش خون رسانی به مغز و بدن می شود . به گزارش برخی کارشناسان یکصد نوع ماده ویژه با اثرات درمانی گوناگون توسط زالو درخون  ترشح می شود که مورد توجه خاص پزشکان و جراحان قرار گرفته است .

کارآفرینان و دنبال کنندگان کسب و کار توجه داشته باشند ابزار مورد نیاز : به جهت تولید و پرورش زالو در منزل ابتدا قفسه بندی مرتب بسیار کم هزینه و راحت جهت طبقه بندی به انضمام تعداد ظروف پلاستیکی با حجم تقریبی 5 الی 10 لیتر نیازمندیم . برای راه اندازی یک کارگاه تولید زالو در یک مکان 20 متری بین 5 تا 15 میلیون تومان حداقل تا حداکثر سرمایه مورد نیاز است .

مهمترین مسئله خرید زالو ست که میتوانید از طریق سایتهای اینترنتی معتبر مراجعه نموده تا زالوهای غیر بهداشتی و سمی خریداری نکنید . این مورد تنها موردی است که جهت انجام این کار باید مورد توجه قرار گیرد ، زیرا عدم توجه به این مسئله موجب خساراتی زیادی به سیستم کسب و کار شما میگردد و همانطور که گفتیم ناشی از عدم توجه به خرید زالوی بهداشتی میباشد .

در آمد تقریبی حاصل از این کار بین 2 تا 3 میلیون تومان در ماه است و برای فروش زالوی پرورشی طبی نیازی به کنکاش مشتری ندارید بلکه به راحتی میتوانید به مراکز علمی تخصصی و همچنین اطباء طب سنتی مراجه کرده و به فروش برسانید . برای مدیریت آسان موفقیت کسب و کار خود میتوانید از آموزشهای موجود در سایت استفاده کنید ، آموزشهایی مانند قانون جذب ، مدیریت آسان کسب و کار ..