جذب پول و ثروت ۲۱ نکته کاربردی

راهنما 09903337056

جذب پول و ثروت 21 نکته کاربردی ذهن ثروتمند

چگونه ذهن ثروت مندی داشته باشیم ؟ بیست و یک راه برای اینکه پول بیشتری به زندگی خود بیاورید .

1- دایره لغلت خود را تغییر دهید

به صحبت های یک آدم فقیر و غیر ثروتمند گوش دهید خیلی زود متوجه میشوید آنها خیلی منفی نگر بوده و صحبت های منفی مانند نمیشود و خیلی بد است و از این بدتر نمیشود و غیره مینمایند .  اگر نوبت صحبت شماست کمی با دقت فکر کنید قبل از اینکه کلام از دهان شما خارج شود . حتی هنگام شنیدن صحبتها و نکات منفی را فیلتر کنید که جدی نگیرید شان و شاید اصلا نشوید آنها را و هنگامی که شما سخن میگویید نکات منفی را به حداقل برسانید .

2 - نظم داشته باشد

ذهن ثروتمند افراد ثروتمند رضایت و نتیجه و خوشحالی را پس از صرف زمان نیز دوست دارند اما افراد  فقیر فقط لذت و رضایت زود هنگام را میخواهند ، و در واقع لذت کوتاه مدت و سختی دراز مدت نصیب آنان میگردد .

3 - در جستوی فرصت باشید

فدری که فقط به دنبال آرامش بدون ریسک هستند کمتر ممکن است ثروتمند شود .

4- موفقیت باید مدیریت شود

شما باید طوری فکر کنید و مهره ها را بچینید تا آنطور که شما میخواهید اتفاق بافتد . فرصت خودش نمی آید بروی پاهای شما . باید مترصد فرصت ها بود .

5- حس کلمه باید را داشته باشید

خیلی از ثروتمندان با یک حس نیاز به موفقیت به طرف ثروت کشیده میشوند . اینکه منتظر باشید که روزی کشف خواهید شد بواقع چیزی برایتان ندارد .

6- آنقدر ادامه دهید تا ثروت از آن شما گردد

اگر بزمین خوردید باز هم برخیزید ، فقیر ها با اولین مشکل و درد سر ، دست از ادامه مسیر برمیدارند ، شما اینگونه نباشید ادامه دهید .

7- بدانید که باید یک ارزش بدهید تا یک ارزش دیگر دریافت کنید

فقیر ها فقط به این فکر هستند که چطور میتوانند فقط یک طرفه از دولت و از سایرین بمیکند و بطرف خود بکشند . شما باید به فکر آینده پر برکت و پر ثروت خود باشید .

8- مسئولیت هر آنچه در زندگی شما رخ میدهد را بپذیرید و آماده باشید تا چرخه رخداد های زندگی را تغییر دهید تا شما به ثروت برسید .

9 - بطور کلی سعی بر کلام رو به جلو و مثبت باشد ، ذهن ثروتمند میگوید من انجام میدهم اما فقیر فقط میگوید من نمیتوانم .

10 - به مکان هایی برو که ثروتمندان میروند ، در شهر خود به بهترین رستوران ها و یا هتل ها برو و فقط کافیست در آنجا بنشینی تا امواج ثروت را جذب کنی .

11 - به مدت شصت روز از رسانه ها و اطلاعات آن دوری کنید ، به آرامش و باورهای قوی خواهید رسید . پس از آن دو ماه مدت کوتاهی به رسانه ها و شنیدن و دیدن آنها باز گردید و در آن زمان متوجه انرژی منفی آنها خواهید شد که چطور زندگی شما را تحت تاثیر قرار میداده اند .

12 - افکار شما از آنچه تصور میکنید بسیار قویتر هستند ، به ثروت و فراوانی و خوشبختی فکر کنید و اینها به زندگی شما بیشتر خواهند آمد . اگر به کمبود فکر کنید در نتیجه کمبود ها به سراغ شما خواهند آمد اگر از چیزی بترسید و به آن فکر کنید به طرف آن کشیده میشوید .

13 - شروع کنید

انسانهای ناموفق فقط رویا و آروز دارند ، ثروتمندان موفق رویا و آروزو ها و بطور کلی جذب پول را بصورت هدف تجسم کرده و برنامه برای رسیدن به آن در ذهن مجسم میکنند که تا چه زمانی به آن خواهند رسید .

14 - اکنون دیگر به ستایش فلان فرد موفق و یا ثروتمند نپردازید ، اکنون دیگر فرصت این نیست که به پیگری قهرمان فیلمها و زندگی فلان ورزشکار بپردازید . وقت را برای رویاهای خود بگذارید .

15 - همیشه بدان که هر شخصی میتواند ثروت مند شود . در واقع پول برای اینکه به نزد چه شخصی بیاید پارتی بازی نمیکند و یا افراد ثروتمند خیلی خاص تر از بقیه نیستند .

16 - راه های مختلفی بیابید و در آن تفکر کنید تا به ثروت برسید . اگر شما مشغول ساخت رویاهای خود نشوید فرد دیگری شما را استخدام خواهند کرد تا رویاهای او را بسازید !!

17 - ایده های پولساز و ثروت ساز را نزد خودت حفط کن . شاید هرگز نمیدانستید که نه خانواده و نه دوستان میخواهند که شما پیشرفت کنید . بعضی ها میترسند شما با پیشرفت حس شکست و بی عرضه بودن به آنها میدهید و برخی دیگر میترسند اگر شما پیشرفت کنید ترکشان کنید .

18 -  اکنون دیگر دنباله رو نباشید ، نقش خودت را در زمینه جذب پول ایفا کنید .

19 - ذهن هفتگی شما این نباشد که کی جمعه یا تعطیلات میرسد تا استراحت کنم . در عوض ذهنیت شما این باشد که خیلی منتظرم تا کی قدم بعدی برای ثروتمند شدن را بردارم .

20 - جذب پول و ثروت را همانند دوست خوب بدان . برخی فرهنگها میپندارند که ثروت مند شدن و بدنبال ثروت بودن غیر اخلاقی و شیطانی است اینها را کاملا از ذهن خود پاک کنید ، چون بدست آوردن زندگی راحت و آسوده و خوشبختی برای خود و خانواده بسیار کاری اخلاقی و خوب است .

21 - تصمیم بگیر که ثروتمند باشی و نیز تصمیم بگیر که چگونه .

بسیار خوب ، با تمرینات جذب پول و ثروت ادامه دهید تا شاهد آثار آن بزودی در زندگی خود باشید .

اکنون برای تهیه و خرید جزوه کامل و بصورت کارشناسی خلاصه شده قانون جذب میتوانید به این لینک بروید