تولید کفش بچه گانه کارگاه تولید

راهنما 09903337056

 تولید کفش بچگانه و دخترانه

برای راه اندازی تولیدی کفش بچه گانه حدود سی میلیون تومان سرمایه لازم میباشد. با این سرمایه چرخ تک سوزنه و چرخ دو سوزنه و پرس و خشک کن خریداری میشود.  فضای کارگاه تولیدی این حرفه چندان اهمیت نداشته و یک کارگاه کوچک هم بخوبی جواب کار را میدهد. یعنی باید از تمام فضای کارگاه هوشمندانه استفاده کنید. میزهای چند طبقه که در هر بخش کاری انجام دهد. مثلا چرخ ها زیر میز بوده و روی میز کار دیگری انجام شود.

بهتر است برای شروع کار یا مدتی در یک کارگاه تولید کفش بچه گانه کار کنید تا تجربه کافی کسب کنید و باصطلاح کننده شوید، و یا میتوانید از پرسنل با تجربه و ماهر استفاده کنید. برای عرضه تولیدات خود میتوانید به فروشگاه ها و بازار کفش  و مثلا باغ سپه سالار مراجعه نمایید. برای موفقیت در این کار توقع و رضایت مصرف کننده خریدار بسیار مهم میباشد. یعنی استقامت و ماندگاری و راحتی  و طبی بودن کفش که آسیب را به حد اقل برساند.  فردی که این کار را آغاز میکند میتواند طرح جدید را از اینترنت و یا ژورنالها و حتی ویترین مغازه ها انتخاب کند و بر اساس سلیقه خود نیز کمی آن را تغییر داده و بصورت مدل جدید تولید کند.

تولید مناسب در رنگها متفاوت میتواند نقش خوبی در فروش کالای کفش تولید شده شما ایفا کند. برای ترغیب مشتری ها و جوانان و  فروشگاه های خریدار خود میتوانید جنس را بصورت نیمه نقدی به آنها بدهید مثلا بیست درصد نقد و مابقی را در چک چند ماهه دریافت کنید.

به گفته با تجربه های تولید کفش بچه گانه با  توجه به جمعیت جوان کشور گاهی سفارش تولید آنقدر زیاد است که قادر با پاسخ گویی به همه مشتریان نیستند. یک فرد یا باصطلاح اوستا کار وارد هفته ای از 700 تا 1200 میتواند درآمد داشته باشد. ایشان از همین شغل یعنی تولیدی کفش دخترانه توانسته خانه چند طبقه خریداری نماید و همچنین این شغل با روزی حلال برای ایشان ماشین و باغ و مغازه و بسیاری دیگر در بر داشته.

برای اخذ مجوز تولید انشاالله سوء ثابقه ندارید و ملک محل تولید باید تجاری باشد و بدهی مانند مالیات و غیره هیچ بدهی به شهرداری  نداشته باشد. در نهایت به اتحادیه کفاشان مراجعه نمایید تا پس از امتحانی ساده مجوز را دریافت کنید.

در کل باید کمی جدی تر بود ، شاید کمی از خواب صبح بزنید تا زود تر جنس را تهیه کنید تا کارگر در کارگاه بیکار نباشد. به گفته کارشناسان در تولید کفش بچه گانه داشتن اعتبار مهم تر از سرمایه است. حسابتان را به موقع تسویه کنید تا به شما با میل و رغبت مواد اولیه بدهند.  در مجموع میتوانید درآمد خود را تا ماهیانه هفت میلیون تومان برسانید.