کسب و کار تولید چسب و مواد شیمیایی

راهنما 09903337056

 کارآفرینی تولید چسب و مواد شیمیایی

صنایع شیمیایی معدنی بخشی از صنایع و فناوری‌های تولیدی مربوط به مهندسی شیمی می‌باشد که در آنها از مواد شیمیایی و سنگ‌های استخراج‌شده معدنی ، به‌عنوان ماده اولیه استفاده می‌گردد تا مواد و محصولات مختلفی نظیر سیمان ، شیشه بدست آید ... این برنامه معرفی یک کسب و کار با سرمایه اندک میباشد ، از کجا شورع کنیم ؟

تولید مواد پر مصرف شیمیایی در زندگی یکی از هیجان انگیزترین تجربیات برای هر شخصی میتواند باشد . ایران برای صنعتی شدن بر خلاف بسیاری ازکشورهای جهان به آلاینده های صنعتی نیازی ندارد و می تواند با امکانات خدادادی خود با کم ترین هزینه و حداقل آلایندگی صنعتی به یک کشور صنعتی نمونه تبدیل شود به شرط آن که خود را در رقابت با سایرین قرار ندهد و با فکر و در نظر گرفتن امکانات داخلی برای توسعه و سازندگی کشورمان گسترش را ادامه دهد .

با  30 میلیون تومان سرمایه میتوانید گارکاه تولید چسب راه اندازی کنید . البته باید به یک متخصص که در رشته شیمی تحصیل کرده باشد نیز مشورت یا همکاری داشته باشید . ابتدای امر برای اخذ جواز به اداره بازرگانی مراجعه نموده و سپس به اتحادیه صنف شیمیائی برای کسب جواز مراجعه نمائید .

برای دانش این شغل نیز به کلاسهای دوره ای مهارتهای شیمیایی ورود نمائید تا از دانش بروز کارتان کاملا بهره مند گردید . جهت فروش کالا نیز باید به مراکز عمده فروشی مواد اولیه مبل فروشیها و رویه کوبی ها مراجعه فرمائید . برای ابتدا و شروع کار باید فروش نقدی داشته باشید و به این ترتیب سرمایه در گردش نیز تا حدی مورد نیاز میباشد .

 به گفته کاراشناسان این تخصص و حرفه ،‌میزان درآمد ماهیانه از بابت سرمایه 10 میلیون تومانی مبلغی بالغ بر 3 میلیون تومان برآورد میگردد . سری کارهای معرفه حرفه ها معروف به از کجا شروع کنم ؟ امیدی است تا با کسب و کار پر رونق هم خود روزی حلال به منزل ببرید و هم گامی در راه پیشرفت کشور بر داشته باشید .