تابلو فرش ۹۰ سانتی در ۲۳ رنگ ابریشم یک میلیون تومان

تابلوفرش ابریشم دستباف بافنده ایرانی

راهنما 09903337056

با سلام من بافنده تابلو فرش هستم اسم این طرح احساس عاشقانه هست در ابعاد 60×90 میباشد ، تعداد رنگ : 92 رنگ که 23 رنگ آن ابریشم میباشد . رج شمار فرش 47 میباشد . چله : پنبه است ، هر تابلو رو در دو ماه در مجموع چهارماه وقت گذاشتم تا به پایان رسید با صرفه جویی رنگ تونستم دوتا تابلو ببافم مثال اگر چهار سانت برای یک گره نیاز بود من با دو سانت یک گره زدم تا اینکه موفق شدم با یک طرح دوتا تابلو ببافم یکی از انها پرداخت شده ودیگری خام است .

علاقه شدید به تابلو فرش دارم ، باعشق بافتمشون الان هردوشون رو دو میلیون تومان میفرشم اگر کسی هم باشه تک بخواد هم میفروشم . چندین و چند بار به بازار حکیم اصفهان رفتم ولی مفت خری میکردن به بهانه های مختلف نشد بفروشم و چون با علاقه و عشق بافته بودم حیفم اومد اومدم باخودم فکر کردم و به رنگاهایم نگاه کردم بفکر تابلوی دیگر .!

چون پشت کار خیلی قوی دارم موفق شدم در عرض دو ماه تابلویی که با باقی مانده رنگهای تابلو فرش اولم که برایم مانده بود شروع به بافت تابلوی بعدی کردم همیشه صبح زود ساعت شیش نیم شروع به بافت میکردم ، در کنارش هم به زندگی و بچهام رسیدگی میکردم خیلی خیلی علاقه به بافت تابلو فرش داشتم . ولی متاسفانه چون خریدار درستی نبود از ذوق و علاقم کاسته شد . مربی من مات مونده بود و تعجب کرده بود چطور تونستم اینکار رو انجام بدم و از اون تابلو ببعد دیگه ادامه ندادم تا امروز که برنامه شبکه یک رو دیدم .

با این که تابلوهایی در ابعاد کوچک بودن ولی قیمتاشون بالا بود باخودم گفتم شاید زحمتای منم تو این سایت دیده بشه بخاطر همین وارد سایت شدم به امید اینکه بتوانم تابلوهامو به قیمت مناسب بفروش برسونم و دوباره بتونم تابلوی جدیدی ببافم حتی بفکر م رسید عکس خانوادم رو بدم طراحی کنن و با علاقه دونه دونه گره بزنم .

تابلو فرش هر کدام یک میلیون تومان ، شماره بافنده 0917!!!4944