از بیماری ها در امان باشید همراه با خاصیت اسپیرولینا

خاصیت اسپیرولینا تقویت بنیه سلامتی بیماری

راهنما 09903337056

اگر میخواهید خاصیت اسپیرولینا را در یابید برخی موارد ضعف و خستگی را در نظر بگیرید ، وقتی پیاده روی می کنید و زود خسته می شوید و احساس کمبود انرژی و نفس تنگی می کنید هستید اگر از کسانی که زود سرما می خورند و صرفه های طولانی مدت دارند ، بچه هایی که تغذیه ی خوبی ندارند و خانوم هایی که طولانی مدت پریود می شوند و بدن آنها ضعیف شده .

همچنین کسانی که بدن آنها زیاد دچار عفونت می شود و زخم ها دیر خوب می شوند و سریع بهبود نمیابند. یا اگر زود دچار حساسیت می شوید و به گرد و غبار آلرژی دارید و بدنتان دچار ضعف و ناتوانی می شود به این دلیل است که سیستم ایمنی بدن شما کاهش یافته و در واقع شما نیاز به انرژی طولانی مدت دارید که بطور آهسته آهسته و ممتد در سیستم شما فعال باشد .

کسانی که دیابت دارند و کسانی که تحت استرس زیادی هستند در واقع سیستم ایمنی آنها کاهش یافته و خود نیز باعث بیماری های بزرگتر در آینده از جمله انواع سرطان ، بیماری های قلبی نیز شده و به علت ضعف سیستم ایمنی ، نیز بدن آماده ی دریافت هر نوع بیماری است .

اسپرولینا بهترین تقویت کننده ی سیستم ایمنی بدن :

اسپرولینا هم به صورت قرص و هم به صورت پودر می باشد . اسپرولینا یک سیانو باکتری میباشد که ترکیبی از گیاه و باکتری است . اسپرولینا سرشار از آنتی اکسیدان ، آهن ، منیزم ، انواع ویتامین ها ، پروتئین ، مواد معدنی ، سرشار از اسیدهای چرب و پلی ساکارید است . این مواد هر کدام باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شما شده .

وقتی که سیستم ایمنی بدن شما به درستی عمل کند دیگر از هر بیماری عفونی در امان هستید و بدن شما به راحتی با هر بیماری مقابله می کند . اطلاعات تحقیق شده تاکنون نشان میدهد مصرف اسپرولینا بدون هیچ عوارضی است که بدون هیچ نگرانی می توانید آن را وارد برنامه غذایی خود کنید .

اسپرولینا راه حل تمام مشکلات جسمی و سلامتی شما :

برخی از جوش های صورت و بدن نیز به دلیل عفونت درون بدن و ضعیف بودن سیستم دفاعی بدن است که با وراد کردن این گیاه طبیعی و سرشار از مواد مفید زیبایی ؛ آرامش ، سلامتی را وارد زندگی خود کرده اید . درواقع به جای استفاده از کرم ها ، دارو ها ، مواد خوراکی و آمپوول های تقویتی بسیاری با وارد کردن روزانه این خوراکی در مصرف غذایی خود ، خودتان را بیمه کرده اید .

اسپرولینا راز جوانی و سلامتی و پر انرژی بودن مردم کشورهایی از جمله چین و کره می باشد . اسپرولینا سالهاست که در غذاهای مختلف چینی ها و کره ای ها از جمله سوشی وجود دارد و سالهاست که آن را وارد غذاهای خود کرده اند و از هر بیماری ای دور هستند و دیگر نیازی به انواع داروها ندارند که درواقع بعد از سالها ایرانی ها به این راز پی برده اند و به تازگی در بین ایرانی ها در حال فرهنگ سازی می باشد .

شما نیز میتوانید بسادگی یک آکواریوم برای خود اسپیرولینای تازه کشت و پرورش دهید که خواص آن بسیار زیادتر از خشک آن میباشد ، برای خرید کتابچه راهنمای آموزش حرفه ای اسپیرولینا بصورت گام بگام به لینک مراجعه نمایید .